reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak golić się w ciazy

anita1988

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2020
Postów
17
Miasto
Kościan
Witam.mam.pytanie jestem.w 22 tygodniu ciąży i cały czas gole się maszynka i teraz zastanawiam się jak wygodnie by szło golić się maszynka miejsca intymne by tylko się nie pozacinac dziewczyny pomóżcie mi jak to.robicie
 
reklama
Cóż to chyba najgorsze co może być w ciąży 😂 ta niemoc przy goleniu😂 doskonale Cię rozumiem! Ja jestem w 28 tc i już nic nie widzę, dlatego robię to z lusterkiem. Nie jest to jakieś super ale trzeba sobie jakoś radzić 🤷🏻‍♀️
 
Całą ciąże goliłam się z pomocą lusterka. Kupiłam sobie takie większe z oparciem i jakoś szło. Może 2 razy się delikatnie zacięłam, więc zdezynfekowałam zacięcie oktaniseptem i po problemie 😉
Gorzej było z obcinaniem paznokci u stóp 🙈😂
 
A ja tam goliłam na czuja hihi nawet w szpitalnej łazience w 42tc dałam radę, chociaż nie wiem w sumie jak wyglądał efekt 🤣
 
reklama
Witam.mam.pytanie jestem.w 22 tygodniu ciąży i cały czas gole się maszynka i teraz zastanawiam się jak wygodnie by szło golić się maszynka miejsca intymne by tylko się nie pozacinac dziewczyny pomóżcie mi jak to.robicie
Hej, a ja jestem z siebie dumna, bo do końca ciąży golilam się na oślep i na dotyk😂 również scinalam często paznokcie u nóg, problem miałam z zakładaniem skarpetek😔 także jak w ogóle nie na czuja, to zrób to z lustrem.
 
Do góry