reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

@Calisse a jaki wózek? Ja też tego nie ogarniam ostatnio zastanawiałam się jaki rozmiar kupować... No bo 56 to może za małe.. 62 to takie jakby większe ale jak podwine rękaw to już w zasadzie 56... I jeszcze wypaliłam kombinezon na 68... Żeby wystarczył do wiosny. Ale jak przyszedł to doszliśmy do wniosku że nogawki będziemy przepasać gumkami recepturkami żeby chyba były krótsze ahahah 😂😂😂

@Morphi no tak.. Jak jeszcze nie wiadomo to ciężko coś wybrać ahaha :) u mnie dziewczynka na 100% już potwierdzone.
@Spacja dlatego ja na razie czekam z ubrankami 😁 Zobaczę jak mała będzie rosła w brzuchu 😁 Wszędzie piszą że na początek rozmiar 58/60 jest w miarę bezpieczny 😉
Wózek chcemy z BABY Design Husky. Jest idealny na późną jesień i zimę i ma w komplecie zimowa wyprawkę 😊 Polecany w sklepie i bardzo łatwo wypina się z niego gondolę. Jedynym minusem jest to że jest dość ciężki, ale dla mnie to nie ma znaczenia, bo nie będę musiała go nosić po schodach 🙂
 
reklama
Takie kupowanie po trochu jest najlepsze ;) chociaz ja w tamtym miesiacu przegielam i kupilam wszystkie gabaryty:) lozeczko, wozek, 2 foteliki, materac, cala posciel, bujaczek itp itd :D no ale jak na wszystko okazje byly to grzech nie brac [emoji23] wszystko teraz w zlozonym lozeczku upchniete [emoji23]
My dzis zaczynamy 23tc. I dwa dni temu kupiliśmy wózek [emoji85] nie planowaliśmy tak szybko. Chcieliśmy pojechać jakos w sierpniu i zamówić ale dziewczyna wystawiła na sprzedaż prawie nowy i się zdecydowaliśmy na taka okazję. Jest schowany u przyjaciół w piwnicy. Ciuszkow już trochę mam ale to dlatego,że siostra nie ma gdzie trzymać po synku i wszystkie neutralne kolory trafiły do mnie. Wszystko po prostu wrzucone w szafę. Ale mam w planach po niedzieli usiąść i zrobic jakas listę.. trochę mnie to blokuje bo pokój czeka na remont i nie chce za bardzo go zagracic przed remontem bo potem i tak będę musiała to wszystko przewalac.. Ale pewne jest to,że chce kupować po trochu bo potem finansowo nie damy rady.
 
A może ta woda po to żeby wypić po badaniu? Ja miałam kilka razy to nadanie i nigdy nie piłam wody oprócz tej z glukozą. Weź sobie coś do jedzenia jak będzie po wszystkim bo to długo trwa.
My dzis zaczynamy 23tc. I dwa dni temu kupiliśmy wózek [emoji85] nie planowaliśmy tak szybko. Chcieliśmy pojechać jakos w sierpniu i zamówić ale dziewczyna wystawiła na sprzedaż prawie nowy i się zdecydowaliśmy na taka okazję. Jest schowany u przyjaciół w piwnicy. Ciuszkow już trochę mam ale to dlatego,że siostra nie ma gdzie trzymać po synku i wszystkie neutralne kolory trafiły do mnie. Wszystko po prostu wrzucone w szafę. Ale mam w planach po niedzieli usiąść i zrobic jakas listę.. trochę mnie to blokuje bo pokój czeka na remont i nie chce za bardzo go zagracic przed remontem bo potem i tak będę musiała to wszystko przewalac.. Ale pewne jest to,że chce kupować po trochu bo potem finansowo nie damy rady.
Powiem Ci ze ja im więcej mam kupione tym jestem spokojniejsza. Mniej na głowie i już o tym nie myśle. Już wyprałam te używane ciuszki i szykuje się mentalnie do prasowania - nie lubię 🤮 kupiłam duży pojemnik plastikowy i tam będę układać zanim ogarniemy pokoik i umyje komodę w środku. Pomału planujemy wyjazd do polski i kompletowanie zakupów w aptece - czekamy na nowe zmiany dotyczące granic bo bardzo się stresuje zebym nie musiała kwarantanny przejść
 
No ja z tych drobiazgow to sie ograniczam do niezbednego minimum, bo częśc jest zbędna a czesc niezrozumiala
Ojj, poszalałaś! Pewnie poszedł majątek! Ale masz z głowy największy wydatek! Ja bujaczek, przewijak tez dostanę od siostry. Między naszymi dziecmi będzie rok różnicy . Duże ułatwienie dla nas;) pierwszy fotelik nosidelko tez od nich wezmiemy bo mały waży już ponad 10kg a on do 13kg.
Będziemy musieli kupić wlasnie łóżeczko , materac, pościel.. No i pelno innych drobiazgow, typu niania elektroniczna, butelki, szumis, kocyki, ubranka, podgrzewacz.. i pewnie mnóstwo innych o których na daną chwilę nie mam pojęcia [emoji85]
 
Tak, też będę spokojniejsza jak już będę wszystko miala. Ale jakoś tak nie mogę się ogarnąć żeby za to zabrać. Taka ze mnie melepeta... brzuszek rosnie A ja ciągle czasami nie wierzę,że się udało;) tak, pojemniki to super sprawa. Przestawisz i załatwione.
No kochana, Ty to jesteś zorganizowana bardzo ;) tylko brać przykład.
Ha ha zorganizowana to duuuuze słowo na niczym się skupić nie mogę 🤪 na razie to mam problemy bo nic na dupke już założyć nie mogę. W międzyczasie robię zakupy dla siebie bo tu upały po 30 stopni a ja w spodenki krótkie to już w ogóle nie wchodze, biodra mi rozsadzało no i dziś doszła paczka z ciuszkami tym razem dla mamusi 😂

Cały wczorajszy dzień synek denerwował mamę bo miał dzień bez kopniaków ale dziś już mnie pokopał cobym spokojniejsza była.
 

Załączniki

  • 6DF115B2-6A97-4FA0-9994-BDC66512E444.jpeg
    6DF115B2-6A97-4FA0-9994-BDC66512E444.jpeg
    868,6 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny, a może jakieś rady od czego zacząć kompletowanie wyprawki? 😬 Jestem w tym całkowicie zielona, nie mam pojęcia jak się za to zabrać ani czego potrzebuję...
Przeraża mnie to 😩
 
Ha ha zorganizowana to duuuuze słowo na niczym się skupić nie mogę 🤪 na razie to mam problemy bo nic na dupke już założyć nie mogę. W międzyczasie robię zakupy dla siebie bo tu upały po 30 stopni a ja w spodenki krótkie to już w ogóle nie wchodze, biodra mi rozsadzało no i dziś doszła paczka z ciuszkami tym razem dla mamusi 😂

Cały wczorajszy dzień synek denerwował mamę bo miał dzień bez kopniaków ale dziś już mnie pokopał cobym spokojniejsza była.
@Artemida który to tydzień ciąży, że tak widać u Ciebie brzusio? Ja chyba mam mniejszy brzuch niż przed ciążą i już mi sugerują że udaję 😂 Mała coś się nie rozpycha za bardzo i nic po mnie nie widać...
 
@Artemida który to tydzień ciąży, że tak widać u Ciebie brzusio? Ja chyba mam mniejszy brzuch niż przed ciążą i już mi sugerują że udaję 😂 Mała coś się nie rozpycha za bardzo i nic po mnie nie widać...
Dziś 22+4 ale startowałam już z brzuszkiem - płaska to ja nigdy nie byłam od kuedy pamietam otyłość brzuszna - mam pcos, Io i niedoczynnosc tarczycy
 
Piękny masz już brzusio;) ja też wczoraj wyciągnęłam wszystkie spodenki i zmieściłam się tylko w ogrodniczki.. Ale coś czuje,że nie za długo. Jedne sobie zamówiłam jakis czas temu na hm, przyszły za wielkie ale już są dobre;) co prawda u nas nie ma upałów, narazie takie po 22 stopnie, ale już warto wskoczyć w spodenki. Dziś pod wieczór stanę do żelazka i poprasuje sukienki letnie;)

Nasza Hania w dzień malo kopie, tylko jak się położę, ale rzadko to robie. Jej pora to 21.40 i później. Wczoraj tak dawała,ze maz nawet widział jak się brzuch rusza i udało mi się poczuc kilka kopniakow. Ale najwcześniej jak kładzie rękę to ona się uspokaja. Zobacz załącznik 1128244
U mnie to samo - mąż kładzie rękę i moment jest cisza 😂 widać kto go uspokoi prędzej 😂
 
reklama
Do góry