reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Teraz czas na mnie 🙈 wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić 😂🙈
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.
 

Załączniki

  • IMG_20200603_133458.jpg
    IMG_20200603_133458.jpg
    313,2 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Gratulacje [emoji173][emoji873] rośnijcie sobie dalej [emoji873] Ty się zestresowałaś wizyta to maleństwo też i dla tego serduszko też biło szybciej [emoji873][emoji173] najważniejsze że zdrowo wszystko [emoji173]
Wróciłam cała i zdrowa [emoji3059]
I mały ludź też [emoji106][emoji16]
Serducho bije [emoji3590] Pani doktor mówi, ze troszkę za szybko (175) ale czasami podobno w pierwszym trymestrze tak bywa i mam się nie martwić póki co.

Człowieczek ma 3,2 cm [emoji846]
A oto homo sapiens w wersji mini [emoji12]

Teraz trochę mniej stresu... aż do prenatalnych [emoji4]Zobacz załącznik 1128211
 
Też jakie już duże maleństwo [emoji873]
Zdrówka dla Was [emoji16] w sensie myślisz że to chłopczyk czy dziewczynka [emoji4]?
Teraz czas na mnie [emoji85] wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić [emoji23][emoji85]
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.
 
Teraz czas na mnie 🙈 wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić 😂🙈
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.
Jaki duzy Twoj maluszek!! 😍 Super! Ja sie na tuch wyrostkach nie znam niestety.
 
Teraz czas na mnie [emoji85] wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić [emoji23][emoji85]
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.
Dwa razy większy człowiek od mojego haha [emoji3059]
Gratulacje [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny :-)
Na badaniach prenatalnych z usg wyszło mi prawdopodobieństwo ZD 1;803 a dziś dostałam wyniki z testu Papa 1;353...ryzyko wzrosło o połowe...co mam o tym myśleć? Robić test genetyczny za 2200zł,czy amniopunkcje-gdzie jest ryzyko poronienia,czy po prostu czekać na kolejne prenatalne w 20 tygodniu ciąży? :(
 
Cześć dziewczyny :-)
Na badaniach prenatalnych z usg wyszło mi prawdopodobieństwo ZD 1;803 a dziś dostałam wyniki z testu Papa 1;353...ryzyko wzrosło o połowe...co mam o tym myśleć? Robić test genetyczny za 2200zł,czy amniopunkcje-gdzie jest ryzyko poronienia,czy po prostu czekać na kolejne prenatalne w 20 tygodniu ciąży? :(
Ja bym zrobiła pewnie nieinwazyjny test za te 2 tys... Żeby być spokojniejsza. Ale to wszystko wiadomo zależy od funduszu
 
reklama
Do góry