reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie, @Akuku nikomu nie zamierzam i nie zamierzałam dowalać.

Jesteśmy różne, ale czy to nie Piernik naskoczyła kiedyś na dziewczynę a potem mówiła o wolności słowa? Po prostu skomentowałam bo czasem warto się przyjrzeć tez sobie a nie tylko we wszystkich dookoła widzieć problem ;) bardzo dużo można uniknąć przykrych sytuacji.
Przykro mi, ze tak wyszło ale nie miałam zamiaru nikogo obrażać, szczuć czy cokolwiek takiego. Wyraziłam swoje zdanie i nie wydaje mi się, żebym zrobiła to jakoś agresywnie.
 
reklama
Prenatalne dopiero 19 🙈 w piątek to taka zwykła kontrolna wizyta :p to pewnie i mnie bedzie badał dopochwowo...
Mi sie zawsze wydawało ze te dopochwowe dokładniejsze :D
Po prenatalnych jestem dzidzia w 99.99 jak pani doktor powiedziała zdrowa będę miała drugiego synka rozwija się prawidlowo byle minęły nudności a będzie ok.pozdrawiam Zobacz załącznik 1128336Zobacz załącznik 1128337
Gratulacje ❤️❤️
Ty już masz z głowy teraz ja czuje podekscytowanie ze strachem.. Gapie się w lustro i wmawiam sobie, że widać brzuch a za chwile spr czy cycki bolą 🙈 coraz gorzej mi zapanować nad myślami :) byle do piątku....a najgorzej, że badania mam jeszcze po południu to już w ogóle mega stres :D
Tez mam popoludniu w piatek :D nie wiem co bede robila do tego czasu zeby zajac mysli :D

A cycki to i ja ugniatam 😂
 
Jejku jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt już za sobą!
Ja mam w poniedziałek prenatalne i jajo zniosę do tego czasu chyba. Niby już tak blisko a tak daleko.

Piękne te Wasze dzieciołki, najbardziej rozczuliło zdjęcie z rączką QUOTE]Zleci szybciutko [emoji8]
To tylko 5 dni [emoji7] raz dwa...taki zwyczajny tydzień w pracy [emoji12]
 
@EvilDesiree
No mam nadzieje. Mam zaproszenie na babski wieczór w piątek ale waham się czy iść bo nie wiem jak wytłumaczyć brak zainteresowania winem.
W sobotę mamy z mezem randkę to jakoś zleci. W niedziele jak pogoda pozwoli mała wycieczka. No to w sumie byle do piątku i czas przyspieszy ;D
 
Dziewczyny umówiłam się na jutro do innego lekarza na prenatalne.. Mojemu dzisiaj nie udało się zmierzyć kości nosowej, bo dzidzia nie chciała współpracować a jednak chciałabym mieć wszystko na papierze. Także jutro o 15.30 wizyta 😊
No to będziemy znowu razem wizytowac. Mam na 16:20 ale o 16 mam juz byc zeby wypelnic papierki :D
 
@EvilDesiree
No mam nadzieje. Mam zaproszenie na babski wieczór w piątek ale waham się czy iść bo nie wiem jak wytłumaczyć brak zainteresowania winem.
W sobotę mamy z mezem randkę to jakoś zleci. W niedziele jak pogoda pozwoli mała wycieczka. No to w sumie byle do piątku i czas przyspieszy ;D
Powiedz, ze masz mega mocny antybiotyk :)
 
reklama
Nie, @Akuku nikomu nie zamierzam i nie zamierzałam dowalać.

Jesteśmy różne, ale czy to nie Piernik naskoczyła kiedyś na dziewczynę a potem mówiła o wolności słowa? Po prostu skomentowałam bo czasem warto się przyjrzeć tez sobie a nie tylko we wszystkich dookoła widzieć problem ;) bardzo dużo można uniknąć przykrych sytuacji.
Przykro mi, ze tak wyszło ale nie miałam zamiaru nikogo obrażać, szczuć czy cokolwiek takiego. Wyraziłam swoje zdanie i nie wydaje mi się, żebym zrobiła to jakoś agresywnie.
Ja w ogole nie odebralam Twojego wpisu negatywnie, moze dlatego, ze w tej kwesti mysle to samo co Ty.
 
Do góry