reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na początku jeden był dużo mniejszy i nie dawali jemu zbytnio szans, no bete miałam bardzo niska typowo jak na jednen zarodek, pamiętam zdziwienie jak się okazało że bliźniaki chodź wiedzieliśmy że podane były dwa zarodki 😅 taaak bardzo chciałam więcej dzieci ale narazie przy tym samopoczuciu mówię, że nigdy więcej ciąży 😅 to z Ty też masz duże szanse na bliźniaki nawet jak podasz jeden zarodek☺️
Pamiętam Cię. Mieszkasz tak jak ja w uk tylko nie pamietam w jakim mieście 🤔
 
reklama
Wiesz ze poczulam sie troche niepewnie wrzucajac to zdjecie 😂 😂 😂 przez chwilke jakbym swoje male dziecko na public wrzucala hehehehe masakra Dalej jestem pelna podziwu jak oni z takiego malego kropka potrafia plec wyczaic? A ty skad wiesz ze taki mercedes a nie jaki trabant co?
Jak zapytałam mojego Gametowego lekarza o to czy jest możliwość żeby dowiedzieć się jaka płeć to powiedział że nie i że w Polsce jest to zabronione
Tak samo odradzał mi badanie zarodka ze niby nie daje to 100% pewności czy wszystko będzie ok
W ogóle u nas w Gamecie pracuje teraz dr Radwan
On nie jest tam od Ciebie ?
U mnie maleństwo 4AA wyglądało tak


52BC6E0C-BC5D-4C4D-9D8F-31318114A621.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny to forum jednak jest pełne wsparcia ... Tak że naprawdę nie wiem jak Wam dziękować.... @Smętna30 @Caro♤♤♤♤ dziękuję Wam bardzo za pomoc i to tak na biegu !!!Jestem w bardzo pozytywnym 'szoku'...Jesteśmy z mezem coraz bliżej decyzji aby raz jeszcze w sierpniu spróbować jeśli uda nam się przyjechać.. Gorzej z finansami ale coś trzeba będzie wymyślec... To dzisiejsze AMH to wogole mnie nastawilo sceptycznie do tych wszystkich badań, a każda próba może jak się okazuje przynieść coś innego...

Jeżeli o mnie chodzi, to wystarczy, że się nie poddasz Kochana 😘 dopóki Twoje serce chce walczyć to walcz 😘😘 ja tam kciuków ani na minutę nie puściłam i puszczać nie zamierzam 😘 od początku Was podziwiam i wierzę, że wasz trud zostanie wynagrodzony 😘
 
Oj kochana jeszcze sie zdziwisz - mam jakies przeczucie ze tym razme wogole nawet implantacji nie bedzie ;( A ty gluptaku tez przebadana i na immuno ;) Gorzej jak zadna z nas nie zajdzie ;) Wtedy pijemy !!!!!!
A ja stawiam na opcję że zajdziecie obie!!! Ale wtedy będzie podwojny powód do świętowania!!! 😍😍😍
 
@Ananasowa93 to super ze pracujesz wiesz to troche innaczej. Masz wyrobiony taki swoj rytm i wogole ja im wiecej mialam czasu to z niczym sie nie wyrabialam a tak jestem bardziej zorganizowana. Do tego masz super motywacje zeby pracowac no i tez napewno masz takie poczucie ze troche meza odciazysz ;) Fajnie ze tak szybko znalazlas prace bo z tego co wiem u nas tez ciezko teraz z czyms sensownym... Pojdziesz do ludzi nie bedziesz myslala tylko o jednym - chociaz ja mam teraz zapierdziel w pracy a myslami tez bladze gdzies o calym leczeniu ;) Nawet jak transfer sobie zrobisz to chyba lepiej pracowac niz siedziec i sie kisic w domu bo wtedy dopiero psycha nam daje do wiawtu a tak przynajmniej bedziesz zmuszona w pracy skupic sie na czyms innym ;) Bedzie dobrze - zobaczysz ;)
Oj tak samopoczucie poszło o 100% w gore. Samo to ze muszę codziennie ładnie wyglądać to już mi dodaje pewności siebie 😉 myśli i tak krążą w temacie starań i in vitro, histeroskopi itp. po transferze tez najlepiej jest być w pracy bo w domu można kicka dostać. Nawet nie będę opisywać co wyprawialam po transferze przez ten tydzień w domu bo byście mnie do psychiatry wysłały 🤪🤪🤪
Mam w pracy dziewczyny 22 i 27 lat. Jedna ma córkę 6 lat druga nie ma jeszcze a ta młodziutka to nawet o tym nie myśli i tak trudno złapać wspólny temat ... ale są super pozytywne i jest dużo śmiechu 🥳🥳❤️ Jedna szuka atrakcji dla 6 łatki, druga rozkręca z mężem firmę wiec gada tylko o tym a trzecia o paznokciach, wycieczkach i jedzeniu 😂 także mówię wam misz masz a ja i tak mogę się wygadać tylko tutaj 🤪🤪
Jak dobrze ze Was mam ❤️❤️
 
Wierzę Ci,że nie jest lekko. Ja pierwszy trymestr przy jednym dzidziolku mialam caly czas z mdlosciami i okropnym bolami żołądka i flakow A co dopiero w ciazy mnogiej.. Ale pomysl sobie tylko,że nosisz teraz w sobie trzy serduszka !!! Dwa malutkie i jedno największe! I jak by to mój mąż powiedział i masz sześć rąk i sześć nóg [emoji1787][emoji23][emoji7][emoji7][emoji7] tyle wygrać;)
Wiem kochana dlatego tylko takie myśli mnie trzymają przy tym żeby nie zwariować ❤️
Po porodzie napewno minie, a szczęście pozostanie do końca życia 😍
 
reklama
Jak zapytałam mojego Gametowego lekarza o to czy jest możliwość żeby dowiedzieć się jaka płeć to powiedział że nie i że w Polsce jest to zabronione
Tak samo odradzał mi badanie zarodka ze niby nie daje to 100% pewności czy wszystko będzie ok
Wogole u nas w Gamecie pracuje teraz dr Radwan
On nie jest tam od Ciebie ?
U mnie maleństwo 4AA wyglądało tak


Zobacz załącznik 1128419
to ty z Gamety? !! Czemu nie pisalas? W ktorej Gamecie? No mnie leczy Pawel Ra..wan ;) Wiesz jak sie u niego lecze ponad dwa lata i na poczatku tez mi baaaardzo odradzal PGD, a pozniej sam zalecil. U nas sytuacja po stymulce byla bardzo napieta i nie wiem jak to do konca jest z ta plcia. Wiem ze DGD kiedys pisala ze za kazdym razem badali zarodek i tez znali plec ;)
 
Do góry