reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba sie udalo:)

reklama
A kiedy ma by ew. @?
Mnie strasznie bolą piersi i takie duże i pełne się zrobiły z ciemną otoczka i zylami...wczoraj koleżanka jadła jajko i musiałam niestety do wc lecieć, odrzucilo mnie strasznie. Rano jak dziś wstałam troszkę zmniejszył mi się brzuch, zaczęły cmic plecy i brzuch jak na @. Wkrecam sobie i boję się, że kiedyś uroje sobie ciążę
 
dziekuje! Dam znać!😘
J
Kompletnie nie mam żadnych objawów, ani na @ ani na 👶🏼🤔 A przed staraniem zawsze już ten okres byl🤔
ja nie mam zadnych tak naprawde objawów. Piersi "flaki" brak wymiotow, nudności czy sennosci. Tylko co mnie zdziwilo szyjka bardzo zamknięta i śluz. Nawet nie było krwawienia imp. Wiec kochana dopóki @@ nie przyszla jest nadzieja ;*
 
J
ja nie mam zadnych tak naprawde objawów. Piersi "flaki" brak wymiotow, nudności czy sennosci. Tylko co mnie zdziwilo szyjka bardzo zamknięta i śluz. Nawet nie było krwawienia imp. Wiec kochana dopóki @@ nie przyszla jest nadzieja ;*
zdam relacje! Poczekam i zobaczymy, już 30dc zawsze tak przychodził @. 😘 w tym tygodniu pewnie się wszystko okaże😘
 
Jak jest z tą szyjka? Jak to rozpoznać?
Badalam pare razy dziennie wiem tak sie nie powinno bo moglo dojsc do jakies infekcji ale ciekawoś. Roznie byla polozona raz wysoko raz nisko zależało która część dnia i czy chodzilam czy lezalam. Tylko zawsze byla zamknieta mocno. Taki mały czubeczek.
 
reklama
Do góry