reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jak zazdroszczę że czujecie ruchy maleństwa. U mnie też pierwsze ciąża i dodatkowo łożysko na przedniej ścianie więc poczuje zapewne w połowie a to będzie dopiero w sierpniu- jak to jeszcze daleko😕
Ja też, co prawda u nas połowa trochę wcześniej, ale też pierwsza ciąża i łożysko na ścianie przedniej :( Słyszałam też że przy tak ułożonym łożysku słabiej się te ruchy odczuwa.
 
reklama
Na tyle, na ile się orientowalam to spora rozbieżność od 400 do 1300 zł za 10 zdjęć, ale to oczywiście zależy od jakości, nie czarujmy się. A mi jednak zależy na tym, żeby z przyjemnością na nie patrzeć :)

No i w sumie nasz rację, po co dwa razy ciążowa, jak brzuch ten sam 😂 Co innego noworodkowa, wiadomo :)
Chyba często robią nawet takie komplety sesji - najpierw ciążowa, później noworodkowa. Są spójne i utrzymane w spójnej stylistyce. Ja noworodkową będę chyba robić samodzielnie o ile będę na siłach, kocham robić zdjęcia! Właśnie odkładam na odpowiedni obiektyw do aparatu, który co prawda nie jest wyjątkowo profesjonalny ale od czegoś trzeba zacząć :D
 
Na tyle, na ile się orientowalam to spora rozbieżność od 400 do 1300 zł za 10 zdjęć, ale to oczywiście zależy od jakości, nie czarujmy się. A mi jednak zależy na tym, żeby z przyjemnością na nie patrzeć :)

No i w sumie nasz rację, po co dwa razy ciążowa, jak brzuch ten sam 😂 Co innego noworodkowa, wiadomo :)
Ja się chyba odezwę do naszego fotografa ślubnego ;) noworodkowa będę robić już u kogoś kto się specjalizuje w pracy z dziećmi ale na ciazowa mogłabym z tym samym bo już go znam ;p
A ja zdjęć swoich nienawidzę, pozować nie umiem wiec byłam zaskoczona, ze ta sesja taka ładna wyszła ;)
 
O matko nawet nie chce sie dowiedziec jaka bedzie jej reakcja jak powiemy ze bedziemy miec Felicje 🤣🤣🤣 to bedzie masakra! Juz wiem ze sie podobac nie bedzie bo ona z tych co woli takie zwyczajne, starsze, popularne i najlepiej zeby bylo takie jak ona by nazwala. To na 100% bedzie foch zycia i bedzie nam wpajac ze to imie jest brzydkie czy cos.
Ładnie! Mi się bardzo podoba :) A opiniami nie warto się przejmować, bo zawsze znajdzie się taki, co mu się podobać nie będzie. Najważniejsze, żeby Wam się podobało :)
 
Niebezpieczna jest owszem ale jeśli dotyczy narządów płciowych :) na twarzy nie jest grozna
Dokladnie, czytalam kiedys dobry artykul o opryszcze w ciazy na mamaginekolog, ze wyrosla z niej jakas legenda miejska i grozna jest to fakt ale taka na narzadach plciowych plus w poznym stadium ciazy, chodzi o to zeby sie nie przeniosla na dziecko podczas porodu wiec stosuje sie przy tym cesarke. Jesli juz robila ci sie przed ciaza na ustach to nie masz sie co martwic i mozesz stosowac wszystkie antywirusowe preparaty. Jesli bardzo duza to tez mozna przyjac heviran doustnie oczywiscie po rozmowie z lekarzem.
Moje kolezanki miewaly opryszczki w ciazy i pozbyly sie je wlasnie w naturalny sposob badz smarujac jakas antywirusowka typu zovirax etc. Ja niestety mam mega duze tendencje do opryszczek od malenkosci wiec juz niejedno opracowanie o opryszczce przewertowalam i mam na jej punkcie malego hopla :p
 
Ładnie! Mi się bardzo podoba :) A opiniami nie warto się przejmować, bo zawsze znajdzie się taki, co mu się podobać nie będzie. Najważniejsze, żeby Wam się podobało :)
My sie zakochalismy w tym imieniu no i to imie jedyne jakie narzeczonemu sie podoba 😂 a wymienialam naprawde setki imion, na chlopca nie mielismy zadnego no ale wychodzi na to ze nie bedzie potrzebne i ufff bo ciezko z szukaniem 😅 moi rodzice tez zakochani w Felci 😁
 
Szkoda nerwów na teściową...jeszcze Ci dużo krwi w zyciu napsuje więc się przygotuj 😅 moja już od mojej ciąży strzeliła 3 fochy o imiona dzieci 😎
O
Ja sie ciesze, ze akurat mój na służbie nie był bo jakbym była sama z synkiem, to napewno bym na policję dzwoniła 🙈
Ojeju co za uperdliwa( ups)kobieta,wcale się nie dziwię że miałaś ochotę ja .....to moja jest póki co ok, zawsze mówi,wy jesteście młodzi to się znacie ja już za stara i wszystko się pozmieniało😊że w jej czasach taki rzeczy jak teraz to nie było...A trzeba sb ułatwiać życie a nie utrudniać☺☺☺
 
reklama
Do góry