reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

Marzenaaa12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2020
Postów
936
Cześć prosze o rade cykle mam zawsze 29dniowe juz 3 dzien spóźnia mi sie okres wczoraj robilam test ale jedna kreska. Boli mnie brzuch tak jak na okres czuje rozpieranie kucie raz z jednej strony raz z drugiej mam duzo sluzu bialego czasami kremowy lub jasno zolty boli mnie jedna piers bardziej az mi sudek sciemnial jak myslicie co to moze byc? Bo jak test negatywny to raczej nie ciaza.
 
reklama
Cześć prosze o rade cykle mam zawsze 29dniowe juz 3 dzien spóźnia mi sie okres wczoraj robilam test ale jedna kreska. Boli mnie brzuch tak jak na okres czuje rozpieranie kucie raz z jednej strony raz z drugiej mam duzo sluzu bialego czasami kremowy lub jasno zolty boli mnie jedna piers bardziej az mi sudek sciemnial jak myslicie co to moze byc? Bo jak test negatywny to raczej nie ciaza.
Jestem w podobnej sytuacji 🙈 od kilku dni nie mam @, dzisiaj mam 44 dc a miesiaczki brak 😟 testy pokazuja cien cienia, niektore sa calkiem negatywne :( rowniez mam bole podbrzusza,piersi czasami sa czasem nie, sutki zasiniale,bialo zoltawy sluz- kilka dni temu bylo go minimalnie,teraz jest go wiecej i rowniez czekam czy to objawy ciazy czy poprostu @ przyjdzie z opoznieniem 🙈
 
Jestem w podobnej sytuacji 🙈 od kilku dni nie mam @, dzisiaj mam 44 dc a miesiaczki brak 😟 testy pokazuja cien cienia, niektore sa calkiem negatywne :( rowniez mam bole podbrzusza,piersi czasami sa czasem nie, sutki zasiniale,bialo zoltawy sluz- kilka dni temu bylo go minimalnie,teraz jest go wiecej i rowniez czekam czy to objawy ciazy czy poprostu @ przyjdzie z opoznieniem 🙈
Powiem ci ze wczoraj czulam w podbrzuszu jakbym miala balon a potem te uczucie zniklo mam wrazenie ze co chwile chce mi sie siku i dzisiaj zemdlilo mnie przed obiadem. Kurcze dziwne to
 
Powiem ci ze wczoraj czulam w podbrzuszu jakbym miala balon a potem te uczucie zniklo mam wrazenie ze co chwile chce mi sie siku i dzisiaj zemdlilo mnie przed obiadem. Kurcze dziwne to
Uczucie ciaglej wizyty w wc rowniez mam, ale mysle, ze nawet na poczatku ciazy ten objaw jest niemozliwy... ja to sie czuje caly czas napompowana identycznie jak przed @, no ale coz nadal jej brak i pozostaje nam chyba czekac na cud 😶 3 mam kciuki aby byla to ciaza!!! Daj znac jak sie u Ciebie to potoczylo :)
 
Staram się o dziecko 4 lata w tym jedno poronienie i syn 15 letni. Mam lekko podwyższony cukier czy stosowanie na własną rękę Glucophage xr 1000 może mi zaszkodzić? Słyszałam, że kobiety często go biorą żeby zajść w ciążę?
 
reklama
Do góry