reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mi ryzyko z racji wieku wyszło po korekcie 1:414 i juz mi powiedzieli, ze na spotkanie z genetykiem na pewno będą mnie umawiać. I już tez sugerowali amniopunkcję. Usg wyszło bardzo dobrze, pomiary ok ,..kość nosowa, przezierność karkowa itp/itd.
Mam czekać na wyniki z testu Pappa 2 tyg....
Hmm amniopunkcje sugeruja ponizej 1:300 ...bardzo dziwne ze na nfz chca ci to zrobic...od 300 do 1000 sugeruja nifty, ponizej 300 amio. To sa ogolnopolskie zalecenia i mam nawet tak napisane na badaniu pappa wyraznie
 
My na szczęście nie mamy zakazu ale ostatnio byłam przeziębiona więc żeby się nie zarażać na wzajem to przez 1,5 tygodnia był ban na seks i mąż w tą sobotę mówi że już dłużej bez seksu nie wytrzyma, a to było tylko 1,5 tygodnia co by było po miesiącu 🤣🤣🤣
No my juz nawet sie nie dotykamy bo leca iskry 😂 albo zas przeciwnie i nakrecamy sie nawzajem a potem płacz 😂 ale licze, że w srode juz bedzie okej :D i nam to cofna :D
 
Moj nigdy nie nalega na seks. Nie wiem jakbym uslyszala ze nie wytrzyma juz dluzej niz te 1.5 tyg to bym sie wystraszyla w sensie ze moze sie dopuscic zdrady czy czegos takiego...no nie wiem ja bym takiego stracha miala slyszac takie slowa...narzeczony nigdy nie nalega, jak chce to mnie delikatnie podchodzi sprawdzic czy mam ochote. Caly 1 trymestr sie nie kochalismy i nawet slowkiem nie pisnął bo wiedzial ze nie mozemy. Teraz jakos nie mam ochoty bo ciagle sie zle czuje i generalnie tez nie naciska, ostatnio mnie bajerowal ale nie mialam ochoty wiec zrezygnowal, przytulil i powiedzial ze rozumie. Nie mowie ze takie wiesz mowienie ze juz jie wytrzyma wrozy cos zlego ale dla mojej psychiki to by same najgorsze mysli od razu poszly w ruch 😅
Z poprzednim chłopakiem jakby mi tak powiedzial to pewnie bym sie stresowala. Ale z mężem rozmawiamy o wszystkim i jakos u nas nawet zazdrosci nie ma :D za dobrze nam razem :D
 
No my juz nawet sie nie dotykamy bo leca iskry 😂 albo zas przeciwnie i nakrecamy sie nawzajem a potem płacz 😂 ale licze, że w srode juz bedzie okej :D i nam to cofna :D
My na szczęście nie mamy tego problemu 😁Trzymam za was kciuki żebyście jednak dostali zielone światło 😊 ja to podziwiałam moja siostrę bo ona przez całą ciąże miała zakaz i nie wiem jak to wytrzymali bo ja bym nie dała rady😂
 
Z poprzednim chłopakiem jakby mi tak powiedzial to pewnie bym sie stresowala. Ale z mężem rozmawiamy o wszystkim i jakos u nas nawet zazdrosci nie ma :D za dobrze nam razem :D
My tez rozmawiamy o wszystkim ale takie teksty bym odebrala troche niepewnie mimo wszystko 😂 no ale ja jestem wyczulona przez zycie wiec pewnie dlatego 😅
 
reklama
Do góry