reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drożność jajowodów-badanie

Po jakim czasie od badania drożności jajowodów zaszlyscie w ciążę?

  • W pierwszym cyklu po

    Głosów: 2 22,2%
  • 2 cykl

    Głosów: 1 11,1%
  • 3 cykl

    Głosów: 2 22,2%
  • 4 cykl

    Głosów: 3 33,3%
  • 5 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 6 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 7-9 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 10 cykl-rok

    Głosów: 0 0,0%
  • Rok-polttorej roku

    Głosów: 1 11,1%
  • Półtorej roku-2 lata

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    9
Jejku jak Ci zazdroszcze ❤❤❤
Chyba tak troche z zarkoczenia 😉
A mialas cykle stymulowane, ze wspomagaczami czy to byl spontan?
Całkowity spontan. Odpuściłam totalnie i czekałam na wizytę, którą miałam mieć w styczniu. Byłam na kontroli u ginekologa po zabiegu i powiedział, że owulacja jest i żeby działać, był seks ale bez spiny. Ale nie robiłam sobie żadnych nadziei. Byliśmy też na urlopie i odpuściłam sobie. W dniu okresu wyszedł mi test negatywny(test robiłam bo mieliśmy plany urlopowe na święta, długi lot samolotem) a 3 dni później znowu zrobiłam bo nigdy mi się nie spóźniał i pojawiła się druga kreska. Nie mogłam uwierzyć, nawet teraz czasem jak leżę to zastanawiam się czy to prawda 🙈
 
reklama
Całkowity spontan. Odpuściłam totalnie i czekałam na wizytę, którą miałam mieć w styczniu. Byłam na kontroli u ginekologa po zabiegu i powiedział, że owulacja jest i żeby działać, był seks ale bez spiny. Ale nie robiłam sobie żadnych nadziei. Byliśmy też na urlopie i odpuściłam sobie. W dniu okresu wyszedł mi test negatywny(test robiłam bo mieliśmy plany urlopowe na święta, długi lot samolotem) a 3 dni później znowu zrobiłam bo nigdy mi się nie spóźniał i pojawiła się druga kreska. Nie mogłam uwierzyć, nawet teraz czasem jak leżę to zastanawiam się czy to prawda 🙈
Jejku co za historia ❤️❤️❤️
Jak czytam takie historie to widze nadzieje dla siebie...widocznie taki ze mnie przypadek ze nic nie przychodzi mi latwo....
A ciaza bezproblemowa? Czujesz jakies niedogodnosci zw z endometrioza?
 
Jejku co za historia ❤❤❤
Jak czytam takie historie to widze nadzieje dla siebie...widocznie taki ze mnie przypadek ze nic nie przychodzi mi latwo....
A ciaza bezproblemowa? Czujesz jakies niedogodnosci zw z endometrioza?
Bezproblemowa 😉 żadnych dolegliwości zw z endometrioza, boję się co będzie po porodzie ale trzeba być dobrej myśli. Zacznę terapię hormonalną, żeby wyciszyć to dziadostwo. Głowa do góry będzie dobrze. Po badaniu będziesz wiedzieć na czym stoisz i co dalej trzeba robić 😊
 
Mam nadzieje...chcialabym miec to juz za soba...jutro zadzwonie do szpitala, moze w nastepnym cyklu mi sie uda zrobic ten zabieg...
A sam zabiwg ile trwa? Jest znieczulenie?
 
Mam nadzieje...chcialabym miec to juz za soba...jutro zadzwonie do szpitala, moze w nastepnym cyklu mi sie uda zrobic ten zabieg...
A sam zabiwg ile trwa? Jest znieczulenie?
Ja miałam narkozę bo usuwali torbiel, zresztą nie wiem czy w Niemczech mają taką procedurę że i tak usypiają 🤔 nawet nie wiem ile to trwało, niecałą godzinę.
 
Pewnie z usunieciem torbiela trwa to dluzej... Ja samego zabiegu sie nie boje, mam juz praktyke po usunieciu polipa...ale tego co moze byc po... Ze cos znow wyskoczy, ze znow bede miala jakiegos polipa, torbiela itp itd...
 
Wiem że to wszystko jest trudne, człowiek chce wiedzieć już teraz wszystko i już brać leki. Już pisać jakie, dzielić się opiniami . ale cóż zrobić czasami tylko czas pomoże i jak najmniej czytania w internecie. Pozdrawiam serdecznie😘😍
 
Hej dziewczeta, odzywam sie po dlugiej nieobecnosci 😉
Ja juz po zabiegu, lapato wykonana w ta srode tj 24.06. Nic nie wykazala, nie ma endometriozy, nie ma torbieli, zrostow, itp, jajowody w pelni drozne 😁😁😁
Moja laparo byla diagnostyczna, jest ok, tylko ciazy nadal brak, mam metlik w glowie, nie wiem co mam teraz robic... Zmiana gin, klinika a moze calkiem sobie odpuscic i starac sie naturalnie.... Poradzzcie cos...
 
Hej dziewczeta, odzywam sie po dlugiej nieobecnosci 😉
Ja juz po zabiegu, lapato wykonana w ta srode tj 24.06. Nic nie wykazala, nie ma endometriozy, nie ma torbieli, zrostow, itp, jajowody w pelni drozne 😁😁😁
Moja laparo byla diagnostyczna, jest ok, tylko ciazy nadal brak, mam metlik w glowie, nie wiem co mam teraz robic... Zmiana gin, klinika a moze calkiem sobie odpuscic i starac sie naturalnie.... Poradzzcie cos...
Może po laparoskopi akurat się uda ?😁 Bądź dobrej myśli!😉 Cykle owulacyjne? Monitorujesz? 😊
 
reklama
Może po laparoskopi akurat się uda ?😁 Bądź dobrej myśli!😉 Cykle owulacyjne? Monitorujesz? 😊
Tak, lepiej, gorzej ale sa... Ostatnio byl elegancki na Aromku... 😁
Boze bylam pewna ze jajowody sa niedeozne bo przez rok nie zaszlam ani razu... A tu taki zonk... Badania meza sa ok, nie idealne ale bierze suplementacje od lutego, mysle ze sie poprawialy...
Ledwo zyje po tej laparo... Mam nadzieje ze bylo warto 😁
 
Do góry