reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drożność jajowodów-badanie

Po jakim czasie od badania drożności jajowodów zaszlyscie w ciążę?

  • W pierwszym cyklu po

    Głosów: 2 22,2%
  • 2 cykl

    Głosów: 1 11,1%
  • 3 cykl

    Głosów: 2 22,2%
  • 4 cykl

    Głosów: 3 33,3%
  • 5 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 6 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 7-9 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 10 cykl-rok

    Głosów: 0 0,0%
  • Rok-polttorej roku

    Głosów: 1 11,1%
  • Półtorej roku-2 lata

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    9

porzeczka97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
514
Cześć i czołem😁 słuchajcie kobitki, czytałam tu na forum jak kobiety po badaniu drożności jajowodów pisały że zaszły po tym badaniu w ciążę po 3 miesiącach, po pół roku bądź też nawet w pierwszym cyklu po tym😮 ja do tej pory żyłam w przekonaniu że to badanie diagnostyczne w celu oceny dróg rodnych, no bo jak kontrast może pomóc zajść w ciążę? Być może się mylę to wyprowadzcie mnie z błędu, bo sama bym się z tego faktu ucieszyła gdyż będę mieć to badanie😊
Daje ankietę jeśli żyje w błędzie zaznaczajcie 💋
 
reklama
Miałam robioną drożność jajowodów pod koniec kwietnia a we wrześniu zaszłam w ciążę. U mnie wykryto endometrioze i w trakcie usunięto zrosty, jeden jajowodów niedrożny.
 
Ja zaszłam w 3 cyklu po i pół roku po badaniu, miałam robione dwukrotnie, kontrast ma na celu wypełnienie jajowodow i ewentualne zrosty jakie się tam pojawiły ten kontrast przepycha tak mi tłumaczył ginekolog, miałam robione w szpitalu bez znieczulenia, wrażenie że masz tak ciasno po bokach, praktycznie bezboleśnie, miałam zatkane za każdym razem jajowody, powodzenia 😊
 
Ja zaszłam w 4 cyklu po hsg:) A staraliśmy się 2,5 roku. Oba jajowody okazały się drożne, nic mnie nie bolało.
 
Ja miałam robianą drożność na poczatku marca i póki co cisza😊 a jestem po pierwszej stymulacji
 
Ja zaszłam po 8miesiacach po laparoskopii ,wcześniej 5 lat starań bezowocnych..czy to jakaś zasługa? Nie wiem [emoji3]
Cześć i czołem[emoji16] słuchajcie kobitki, czytałam tu na forum jak kobiety po badaniu drożności jajowodów pisały że zaszły po tym badaniu w ciążę po 3 miesiącach, po pół roku bądź też nawet w pierwszym cyklu po tym[emoji50] ja do tej pory żyłam w przekonaniu że to badanie diagnostyczne w celu oceny dróg rodnych, no bo jak kontrast może pomóc zajść w ciążę? Być może się mylę to wyprowadzcie mnie z błędu, bo sama bym się z tego faktu ucieszyła gdyż będę mieć to badanie[emoji4]
Daje ankietę jeśli żyje w błędzie zaznaczajcie [emoji182]
 
Ja zaszłam w 3 cyklu po i pół roku po badaniu, miałam robione dwukrotnie, kontrast ma na celu wypełnienie jajowodow i ewentualne zrosty jakie się tam pojawiły ten kontrast przepycha tak mi tłumaczył ginekolog, miałam robione w szpitalu bez znieczulenia, wrażenie że masz tak ciasno po bokach, praktycznie bezboleśnie, miałam zatkane za każdym razem jajowody, powodzenia 😊
Bardzo dziękuję za odpowiedź💋 gratulacje i cieszę się że się udało! Przy cyklach bezowulacyjnych nie mam co liczyć że się uda po hsg,nie?😑
 
reklama
Wszystkie odpowiadające osiągnęły cel to chyba jakieś pocieszenie jest😊 gratuluję Wam laseczki z całego serduszka😍! A czy któraś z Was miała bezowulacyjne cykle? Badanie drożności jajowodów nie ma żadnego wpływu na owulację co?😑 Nie sprawia że się pojawi,nie?😑
 
Do góry