reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drożność jajowodów-badanie

Po jakim czasie od badania drożności jajowodów zaszlyscie w ciążę?

  • W pierwszym cyklu po

    Głosów: 2 22,2%
  • 2 cykl

    Głosów: 1 11,1%
  • 3 cykl

    Głosów: 2 22,2%
  • 4 cykl

    Głosów: 3 33,3%
  • 5 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 6 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 7-9 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 10 cykl-rok

    Głosów: 0 0,0%
  • Rok-polttorej roku

    Głosów: 1 11,1%
  • Półtorej roku-2 lata

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    9
reklama
Ja mam bezowulacyjne cykle. Niestety bez wspomagaczy typu clostilbegyt poprawy po drożności nie było. 😊
 
Jakiej stymulacji? Owulacji? Jeszcze wcześnie, efekt będzie zobaczysz😁 długo się starasz? Ile masz lat? Masz coś stwierdzone?😊😊😉
Tak, stymulacja owulacji😊 wiem, ze jeszcze wcześnie dlatego nie panikuje😊 mam 28 lat i staramy się od 1,5 roku. Poprzedni lekarz stwierdził, ze mam pcos...zapisałam się do kliniki leczenia niepłodności i tak zaczęła się przygoda ze stymulacja. Tylko mój nowy lekarz stwietdzil, ze jednak pcos u mnie nie występuje 🤔
 
Wszystkie odpowiadające osiągnęły cel to chyba jakieś pocieszenie jest😊 gratuluję Wam laseczki z całego serduszka😍! A czy któraś z Was miała bezowulacyjne cykle? Badanie drożności jajowodów nie ma żadnego wpływu na owulację co?😑 Nie sprawia że się pojawi,nie?😑
Rok temu w maju mialam robione badanie Hsg. W ciaze zaszlam w listopadzie po 4 latach staran, nie mysle, ze to zasluga tego badania 😁Miałam cykle bezowulacyjne, i zaciązylam w 2 stymulowanym cyklu 😉
 
Tak, stymulacja owulacji😊 wiem, ze jeszcze wcześnie dlatego nie panikuje😊 mam 28 lat i staramy się od 1,5 roku. Poprzedni lekarz stwierdził, ze mam pcos...zapisałam się do kliniki leczenia niepłodności i tak zaczęła się przygoda ze stymulacja. Tylko mój nowy lekarz stwietdzil, ze jednak pcos u mnie nie występuje 🤔
No to w sumie dobrze że nie masz pcos. Oby tylko się nie mylił😊 wiesz kochana jak stymulacja owulacji to może potrwać to z pół roku, ale efekt będzie zobaczysz😆 młoda jeszcze jesteś to nie masz co się martwić😊 lekarze mówią cierpliwość zawsze ale to nie tak łatwo. Najbardziej denerwuje mnie gadanie aby opuścić sobie, a wtedy się uda..nie wierzę w to do końca,bo inni którzy chcą udaję im się w krótkim czasie..... Tez mam bezowulacyjne cykle. Podobniez to nie taka tragedia,odpowiednie leki pomogą i tego się trzymajmy😊
 
Rok temu w maju mialam robione badanie Hsg. W ciaze zaszlam w listopadzie po 4 latach staran, nie mysle, ze to zasluga tego badania 😁Miałam cykle bezowulacyjne, i zaciązylam w 2 stymulowanym cyklu 😉
Aa widzisz to pocieszenie już 😁 te mam bezowulacyjne cykle. A przed stymulacja co Ci zalecano aby ona powróciła?
 
Aa widzisz to pocieszenie już 😁 te mam bezowulacyjne cykle. A przed stymulacja co Ci zalecano aby ona powróciła?
Hmmm. 🤔 w sumie żadnych zaleceń nie miałam.. myślę, że z uwagi na tak długi czas bezowocnych starań... kiedy okazalo się że jajowody są drożne i inne badania raczej ok, przez 1 miesiąc brałam tabletki anty a potem od razu stymulacja z clo. Lekarz uznał, ze nie ma na co czekać 🙂 a Ty masz jakies zalecenia?
 
@porzeczka97 dziękuje za słowa otuchy😊 lekarz zalecił mi do trzech inseminacji. Pierwsza miała się odbyć w maju, ale mój pęcherzyk pękł juz w 10dc wiec było za późno...ale jest cień nadziei, ze udało się droga naturalną. Czekam do przyszłego piątku bo mam wizytę u mojego gin... Musimy ustalić czy możemy przystąpić do drugiej próby stymulacji bo teraz zrobiła mi się torbiel o peknietym pecherzyku. Jeśli się wchłania to dzialamy!!! Aaa i tez nie do końca wierze w TP dopuszczanie sobie😁
 
Hmmm. 🤔 w sumie żadnych zaleceń nie miałam.. myślę, że z uwagi na tak długi czas bezowocnych starań... kiedy okazalo się że jajowody są drożne i inne badania raczej ok, przez 1 miesiąc brałam tabletki anty a potem od razu stymulacja z clo. Lekarz uznał, ze nie ma na co czekać 🙂 a Ty masz jakies zalecenia?
Ja się staram 2 lata i jestem na samym początku leczenia. Teraz jestem na etapie zrobienia badań hormonalnych te amh,lh,prolaktyna,tsh i wszystkie inne 17 chyba jest na liście. Pierwsza turę mam zrobić w 3.d.c. a drugą w 21d.c. Żeby wykluczyć pcos ale nie sądzę żeby to było to tylko po prostu brak owulacji no i jeszcze coś innego zawsze może wyjść 😑😑 odpukac!😂
Na koniec czerwca będę wszystko wiedziała i potem drożność jajowodów dla formalności no i wprowadzi jakieś leki po wynikach krwi😊 strasznie się tym wszystkim martwię, codziennie czytałam chyba od pół roku. Maskara😐 miejmy nadzieję że wszystko będzie ok.
 
reklama
@porzeczka97 dziękuje za słowa otuchy😊 lekarz zalecił mi do trzech inseminacji. Pierwsza miała się odbyć w maju, ale mój pęcherzyk pękł juz w 10dc wiec było za późno...ale jest cień nadziei, ze udało się droga naturalną. Czekam do przyszłego piątku bo mam wizytę u mojego gin... Musimy ustalić czy możemy przystąpić do drugiej próby stymulacji bo teraz zrobiła mi się torbiel o peknietym pecherzyku. Jeśli się wchłania to dzialamy!!! Aaa i tez nie do końca wierze w TP dopuszczanie sobie😁
Pewnie to odpuszczenie sobie to bzdura.. gadanie dla zbycia😣😑
No jak pękł to w sumie dlaczego miałoby się nie udać?😉 Także trzymam kciuki najmocniej! Skoro masz 3 próby to jeszcze dwie przed sobą, jak masz dobrego lekarza to na pewno wie co robi😊 nie jedno dziecka już pewnie "zrobił"😂😂😂😂🤣🤣
 
Do góry