reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drożność jajowodów-badanie

Po jakim czasie od badania drożności jajowodów zaszlyscie w ciążę?

  • W pierwszym cyklu po

    Głosów: 2 22,2%
  • 2 cykl

    Głosów: 1 11,1%
  • 3 cykl

    Głosów: 2 22,2%
  • 4 cykl

    Głosów: 3 33,3%
  • 5 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 6 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 7-9 cykl

    Głosów: 0 0,0%
  • 10 cykl-rok

    Głosów: 0 0,0%
  • Rok-polttorej roku

    Głosów: 1 11,1%
  • Półtorej roku-2 lata

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    9
@porzeczka97 ja miałam wspomaganie z clo, i monitoring przez ponad dwa lata, jak zrobił mi lekarz pierwszy raz hsg to dopiero po pół roku zaszłam jak dałam sobie spokój wtedy bez wspomagaczy, niestety ciąża się nie utrzymała i w połowie straciłam ale to nie przez badanie, później znowu miałam hsg i dopiero za 3 IUI się udało, a mówię że pierwsza jest najwazniejsza, tutaj też przy inseminacji brałam clo i monitoring był, więc warto zawsze, a teraz najlepsze że na koniec jak przestałam karmić to raz wspolzylam z mężem i wpadlam bo w sumie stwierdziłam że to nie możliwe żebym w ciaze zaszła i mam teraz piękną zdrową córeczkę 😍😍😍więc nadzieja jest zawsze, byłam po 35 roku życia jak zaczęłam symulację więc wiek raczej nie ma znaczenia
 
reklama
@porzeczka97 ja miałam wspomaganie z clo, i monitoring przez ponad dwa lata, jak zrobił mi lekarz pierwszy raz hsg to dopiero po pół roku zaszłam jak dałam sobie spokój wtedy bez wspomagaczy, niestety ciąża się nie utrzymała i w połowie straciłam ale to nie przez badanie, później znowu miałam hsg i dopiero za 3 IUI się udało, a mówię że pierwsza jest najwazniejsza, tutaj też przy inseminacji brałam clo i monitoring był, więc warto zawsze, a teraz najlepsze że na koniec jak przestałam karmić to raz wspolzylam z mężem i wpadlam bo w sumie stwierdziłam że to nie możliwe żebym w ciaze zaszła i mam teraz piękną zdrową córeczkę 😍😍😍więc nadzieja jest zawsze, byłam po 35 roku życia jak zaczęłam symulację więc wiek raczej nie ma znaczenia
No to pięknie się skończyło😊 gratulacje! Zazdroszczę że masz już to wszystko za sobą😃 piękna historia!😍
 
Ja miałam robione HSG w wrześniu 2019 i nadal jakoś się nie ułożyło i dwóch kreseczek nie ma. Przez kilka cykli w ogóle miałam owulkę z niedrożnej strony, także dupka z staraniami...

A teraz po wspomaganym cyklu było 5 pęcherzyków i nawet to mi nie pomogło, także pewnie coś u mnie szwankuje gdzieś ;) Cykl się wydłuża i wydłuża a @ nie ma. Mogłaby już przyjść a nie drażnić człowieka ;)
 
Ja się staram 2 lata i jestem na samym początku leczenia. Teraz jestem na etapie zrobienia badań hormonalnych te amh,lh,prolaktyna,tsh i wszystkie inne 17 chyba jest na liście. Pierwsza turę mam zrobić w 3.d.c. a drugą w 21d.c. Żeby wykluczyć pcos ale nie sądzę żeby to było to tylko po prostu brak owulacji no i jeszcze coś innego zawsze może wyjść 😑😑 odpukac!😂
Na koniec czerwca będę wszystko wiedziała i potem drożność jajowodów dla formalności no i wprowadzi jakieś leki po wynikach krwi😊 strasznie się tym wszystkim martwię, codziennie czytałam chyba od pół roku. Maskara😐 miejmy nadzieję że wszystko będzie ok.
Wiem przez co przychodzisz, miałam też robione te badania 😉 i też bardzo dużo czytałam, ale to aby niepotrzebnie mnie nakrecalo... A potem przychodziła miesiączka i znowu płacz i rozczarowanie... Lekarz wie co robi, musisz mu zaufać 🙂 A partner robil badanie nasienia?
 
Ja miałam robione HSG w wrześniu 2019 i nadal jakoś się nie ułożyło i dwóch kreseczek nie ma. Przez kilka cykli w ogóle miałam owulkę z niedrożnej strony, także dupka z staraniami...

A teraz po wspomaganym cyklu było 5 pęcherzyków i nawet to mi nie pomogło, także pewnie coś u mnie szwankuje gdzieś ;) Cykl się wydłuża i wydłuża a @ nie ma. Mogłaby już przyjść a nie drażnić człowieka ;)
Nooo mogłaby. Nie załamuj się😉 a prócz tego jajowody masz jeszcze coś? Jakieś nieprawidłowości? Ile masz lat?😋😃
 
Wiem przez co przychodzisz, miałam też robione te badania 😉 i też bardzo dużo czytałam, ale to aby niepotrzebnie mnie nakrecalo... A potem przychodziła miesiączka i znowu płacz i rozczarowanie... Lekarz wie co robi, musisz mu zaufać 🙂 A partner robil badanie nasienia?
Masz rację😊 robił. Ma ponad przeciętnie dobre😃
 
Ja robię sobie hsg w czerwcu. Lekarz mi powiedział że często jest tak, że kontrast przeplucze jajowody. Nawet jak nie są jakoś mocno niedrożne to po prostu je"odświeży" i bach... Może być ciąża. Na co liczę w następnym miesiącu :D
 
reklama
Do góry