reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Za późno. Zaczelam wlasnie 1 dzień 4 cyklu starań. Grrr. Jutro umówię się do gin, bo i tak cytologię muszę zrobić, to pryz okazji wizyty o staraniavh z nią pogadam.

:( czyli jednak...a już myślałam po tych objawach co pisałaś.Natomiast widzę, że my kobiety doszukujemy się nawet najmniejszych oznak ciazy ja miesiąc temu, miałam takie objawy, że jak dostałam miesiączkę to była zdezorientowana.Kazdy mówi wrzuć na luz itp ale nie da się chyba.No nic jutro tez jest dzień jak to się mowi❤️ Przecież w końcu się uda :)
 
:( czyli jednak...a już myślałam po tych objawach co pisałaś.Natomiast widzę, że my kobiety doszukujemy się nawet najmniejszych oznak ciazy ja miesiąc temu, miałam takie objawy, że jak dostałam miesiączkę to była zdezorientowana.Kazdy mówi wrzuć na luz itp ale nie da się chyba.No nic jutro tez jest dzień jak to się mowi[emoji3590] Przecież w końcu się uda :)
Może kwiecien 2021 będzie dla nas :-)
 
Naszła mnie teraz myśl, że jak cholera boję się zajść w ciążę biorąc pod uwagę mój kręgosłup. Dzisiejszy dzień chodzę i płaczę z bólu, przeklinam, krzyczę, znowu płaczę i tak w kółko. Z lewej strony ból przeszedł na prawą, ledynie prawie bez bólu jest leżenie plackiem, a mówię prawie bo i tak coś czuję. Wstawanie to katorga, chodzenie jeszcze jeszcze, byle nie było nierówności, ale czasami podnoszenie nóg przyprawia o taki ból... Siadanie? Lepiej nie! Wizyta u ortopedy 31 sierpnia, oczywiście na nfz. Pójdę prywatnie bo nie wyrobię.
 
Naszła mnie teraz myśl, że jak cholera boję się zajść w ciążę biorąc pod uwagę mój kręgosłup. Dzisiejszy dzień chodzę i płaczę z bólu, przeklinam, krzyczę, znowu płaczę i tak w kółko. Z lewej strony ból przeszedł na prawą, ledynie prawie bez bólu jest leżenie plackiem, a mówię prawie bo i tak coś czuję. Wstawanie to katorga, chodzenie jeszcze jeszcze, byle nie było nierówności, ale czasami podnoszenie nóg przyprawia o taki ból... Siadanie? Lepiej nie! Wizyta u ortopedy 31 sierpnia, oczywiście na nfz. Pójdę prywatnie bo nie wyrobię.
W takim przypadku ja osobiscie na pewno przełożyłabym starania.Ciąża kręgosłup obciąży bardzo wiec skoro teraz masz takie bóle to nie wyobrażam sobie co mogłoby być później.Musisz najpierw zrobić porządek z kręgosłupem
 
reklama
W takim przypadku ja osobiscie na pewno przełożyłabym starania.Ciąża kręgosłup obciąży bardzo wiec skoro teraz masz takie bóle to nie wyobrażam sobie co mogłoby być później.Musisz najpierw zrobić porządek z kręgosłupem
A to akurat nie problem to nie staramy się i nie będziemy chociażby do końca roku. ;)
 
Do góry