reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam chwilę mnie nie było ale musiałam przegryść wyniki pappa ale teraz podchodzę na luzie. Czy wyjdą takie czy siakie to i tak wyjdzie wszystko dopiero po porodzie. Nie wiem czy zostałam wyproszona z prywatnego bo w jeden dzień byłam na nim a teraz wogóle niemogę znaleźć.
 
Odebrałam dzisiaj wyniki pappa i miałam konsultację genetyczną.
I jestem przeszczęśliwa [emoji16] wszystko w porządku i pięknie obnizone ryzyko.
Teraz juz kamień z serca i oby do końca ciąży sama radość [emoji4]
I zobaczcie...nawet w wieku lat 40 można mieć niskie ryzyko [emoji846]
IMG_20200629_103035_1.jpeg
 
W środę mam wcześniejsza wizytę u mojej gin ze względu na usg prenatalne i pappa.Mam na pappa napisane o konsultacjach z genetykiem ale dla mnie to wróżenie z fusów i nikt nie zagwarantuje mi 100% zdrówego dziecka
 
Witam chwilę mnie nie było ale musiałam przegryść wyniki pappa ale teraz podchodzę na luzie. Czy wyjdą takie czy siakie to i tak wyjdzie wszystko dopiero po porodzie. Nie wiem czy zostałam wyproszona z prywatnego bo w jeden dzień byłam na nim a teraz wogóle niemogę znaleźć.
Patrzylam i faktycznie nie ma Cie na liscie na grupie prywatnej, moze napisz do ktorejs z dziewczyn, ze Cie wywalilo z grupy?
Odebrałam dzisiaj wyniki pappa i miałam konsultację genetyczną.
I jestem przeszczęśliwa [emoji16] wszystko w porządku i pięknie obnizone ryzyko.
Teraz juz kamień z serca i oby do końca ciąży sama radość [emoji4]
I zobaczcie...nawet w wieku lat 40 można mieć niskie ryzyko [emoji846]
Zobacz załącznik 1140796
Super! Swietne wyniki! Bardzo sie ciesze 😘❤️
 
Odebrałam dzisiaj wyniki pappa i miałam konsultację genetyczną.
I jestem przeszczęśliwa [emoji16] wszystko w porządku i pięknie obnizone ryzyko.
Teraz juz kamień z serca i oby do końca ciąży sama radość [emoji4]
I zobaczcie...nawet w wieku lat 40 można mieć niskie ryzyko [emoji846]
Zobacz załącznik 1140796
Super, gratulacje :)
 
Odebrałam dzisiaj wyniki pappa i miałam konsultację genetyczną.
I jestem przeszczęśliwa [emoji16] wszystko w porządku i pięknie obnizone ryzyko.
Teraz juz kamień z serca i oby do końca ciąży sama radość [emoji4]
I zobaczcie...nawet w wieku lat 40 można mieć niskie ryzyko [emoji846]
Zobacz załącznik 1140796
Gratulacje:)
 
reklama
Odebrałam dzisiaj wyniki pappa i miałam konsultację genetyczną.
I jestem przeszczęśliwa [emoji16] wszystko w porządku i pięknie obnizone ryzyko.
Teraz juz kamień z serca i oby do końca ciąży sama radość [emoji4]
I zobaczcie...nawet w wieku lat 40 można mieć niskie ryzyko [emoji846]
Zobacz załącznik 1140796
Gratuluję! Piękne wyniki :)
 
Do góry