reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Już jestem po. A więc tak pęcherzyk ciążowy prawie 1 cm w macicy i coś tam w tym pęcherzyku słabo widoczne. Kolejna wizyta 9 lipca, jak będzie widoczny zarodek to wtedy założy mi kartę i da skierowania na badania. Cytologia też na następnej wizycie, bo teraz to nie ma co tam zbytnio gmerać. Ale nie wiem czy do niej jeszcze pójdę bo dla mnie trochę mało konkretna. Chyba wrócę do mojego starego ginekologa. Eh... I znowu mam dylemat

Który tydzień? 🤗
 
Poszłam dzisiaj rano zrobi cały zestaw badań, które zlecił lekarz, zapłaciłam ponad 400 zł 🤦
U was też są takie ceny?
 
Poszłam dzisiaj rano zrobi cały zestaw badań, które zlecił lekarz, zapłaciłam ponad 400 zł 🤦
U was też są takie ceny?
U mnie to wyglądało tak 😂 spodziewałam się więcej
 

Załączniki

  • IMG_20200630_150453.jpg
    IMG_20200630_150453.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Poszłam dzisiaj rano zrobi cały zestaw badań, które zlecił lekarz, zapłaciłam ponad 400 zł 🤦
U was też są takie ceny?
Ja postanowiłam iść do lekarza rodzinnego i wyprosić o skierowanie na chociaż część z tych badań. Bo do ginekologa chodzę prywatnie. Jutro próbuje się umówić. A jak się nie uda to trzeba będzie zapłacić.
Ale mam dziś dola bez powodu...ughhhhh
 
Do góry