reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja dziś obiad odpuściłam miałam tylko dla siebie sałatkę a dla synka rosół , maz musi zjeść na mieście :) ale za to wieczorem beda zapiekanki z pieczarkami żółtym serem ketchupem sosem czosnkowym i duza ilością szczypiorku :) zaraz lecę do biedry , u nas pogoda jest piękna . Pełne słońce a tylko 23 st i powiewa przyjemny wiatr :) tak to można żyć !!
 
reklama
Niby na zdrowy rozsądek po prostej drodze bez dziur czemu nie. A z drugiej to kij wie
Nie odnotowałam ani jednego posta 100% na tak, dlatego się nie zdecyduję, bo właśnie kij wie... :)
Ja sobie odpuściłam rower mimo że jeździłam regularnie. Rok temu na prostej ścieżce rowerowej przewrócił się na mnie około 7 letni chłopiec jadący z rodziną. Ręce i kolana były mocno zdarte mimo niedużej prędkości. Teraz nie wybaczyłabym sobie gdyby coś tak losowego mi się przytrafiło. Bardzo tęsknię za moim rowerem:(
No cóż... myślę, że ten post to amen w pacierzu. Niestety trzeba będzie porzucić to minimarzenie na tegoroczne lato. Szkoda, bo też bardzo tęsknie za rowerem😟
Ach dramat z tymi ubraniami :) luźne szmatki w szafie, które rok temu były dla mnie XXL teraz są jak XS :D w sklepach przymierzam już XL a i tak w tych sieciówkach na piersiach mi się opina. Nie uważam też aby była przesadnie gruba :D więc zastanawiam się jak ktoś z natury puszystej sobie radzi w tych sklepach skierowanych najwidoczniej na figury nastolatek ( do tego na wiecznej diecie) :D

Życzę nam aby ten postęp wyrastania z ubrań w szafie nie był dramatycznie szybki :D
Mam podobnie, ale z tyłkiem i brzuchem, rzeczy które były mi duże - teraz ciasnota jak cholera albo za małe. Piersi niestety nie są takie chętne, żeby urosnąć😣😣 nawet jako tłuścioszek nie mam czym oddychać :p Co do sieciówek - myślę, że z nami wszystko w porządku, ktoś się po prostu nie zna na rozmiarówkach 😂 w takiej bershce XL jest jak M, a L jak S😃
 
Nie odnotowałam ani jednego posta 100% na tak, dlatego się nie zdecyduję, bo właśnie kij wie... :)

No cóż... myślę, że ten post to amen w pacierzu. Niestety trzeba będzie porzucić to minimarzenie na tegoroczne lato. Szkoda, bo też bardzo tęsknie za rowerem😟

Mam podobnie, ale z tyłkiem i brzuchem, rzeczy które były mi duże - teraz ciasnota jak cholera albo za małe. Piersi niestety nie są takie chętne, żeby urosnąć😣😣 nawet jako tłuścioszek nie mam czym oddychać :p Co do sieciówek - myślę, że z nami wszystko w porządku, ktoś się po prostu nie zna na rozmiarówkach 😂 w takiej bershce XL jest jak M, a L jak S😃
Nawet Ci zazdroszczę, że piersi Ci nie urosły. Jak byłam młodsza marudziłam na moje przeciętnej wielkości miseczki a teraz już wiem, dlaczego moja mama psioczyła na swoje zbyt duże piersi :D Tak, dokładnie - to wina rozmiarówek :D ufff i od razu tak jakoś lżej jak pójdę przymierzać kolejną XL ;) żeby moje piersi się zmieściły.
 
Tak mi się na te wszystkie zabobony śmiać chce, czy kalendarz chiński;) bo zawsze jest 50% szans hehe. Kuzynka np ma parkę - bliźniaki chłopca i dziewczynkę ;) i jak tu rozpatrywać wtedy te zachcianki, cerę czy kalendarz chiński 😁
Bardzo trafiony przykład 😃 Nie ma chyba (?) żadnego logicznego wytłumaczenia jak płeć dziecka wpływa na objawy. I trafić mając tylko dwie opcje nie jest trudno😁 ale ja już sama w to uwierzyłam jak mi to każdy powtarzał jak mantrę😂 po czym sprawdziłam kalendarz chiński i znowu to samo😁😁
 
Jeśli mialas skierowanie na prenatalne pierwsze, to na te powinnas miec tez z automatu. Jesli pierwsze prywatnie, to drugie tez, chyba ze wyszloby cos nie tak na usg czy pappa.

Niby na zdrowy rozsądek po prostej drodze bez dziur czemu nie. A z drugiej to kij wie
Ooo to by było super [emoji4]
U mnie tez wszystko dobrze, dzidzia ma 7cm (13+1), serduszko bije szybko wiec nic tylko już się cieszyć [emoji85] z racji tego ze ukochany nie mógł być ze mną, położna zrobiła mała wiadomość na zdjęciu
Ale miło z jej strony i w ogóle super, że takie świetne wieści [emoji3059][emoji7]
Ja sobie odpuściłam rower mimo że jeździłam regularnie. Rok temu na prostej ścieżce rowerowej przewrócił się na mnie około 7 letni chłopiec jadący z rodziną. Ręce i kolana były mocno zdarte mimo niedużej prędkości. Teraz nie wybaczyłabym sobie gdyby coś tak losowego mi się przytrafiło. Bardzo tęsknię za moim rowerem:(
Uhh.. Ja w tym roku liczyłam, że na motocykl jeszcze wsiądę.. Miałam się przejechać kilka razy i go sprzedać, ale ze się nie przejechałam to chyba nie sprzedam [emoji16][emoji23]
Ja już po wizycie z dzidziusiem oki ale wizyta na nfz tragedia też nie dostałam zdjęcie a lekarz po całym badaniu nie widziałam monitora powiedział dwa słowa pojedyncza żywa masakra. Ale głową dalej pęka i ciśnienie poszło w górę wzielam już na nie tabletkę ale nic nie lżej mam wrażenie że coś w głowie mi zaraz pęknie aż po drodze z bólu płakałam. Wróciłam do domu spróbuję zasnąć może sen pomoże już od 4 rano trzyma.
Masakra jakaś! Ja to swojego lekarza ciągnę za język, bo też zbyt wylewny nie jest, ale ogólnie dostrzegam w tym taka powściągliwość, szczególnie na wcześniejszym etapie [emoji4] tyłko w Twoim wypadku to jednak jakaś masakra..
 
A mam do was jeszcze inne pytanie z serii tysiąca moich pytań [emoji16]
Używacie listeryny do płukania ust? Pytam bo jest z alkoholem, a nie znalazłam nigdzie info, że się nie powinno [emoji2368]
 
reklama
A ja już jestem zapisana na sierpień [emoji14] chyba jakopiwrwsza. 25.08 12.20 usg polowkowe. To moje urodziny :) jako prezent poznam płeć (mam nadzieje) :)
Ledwo się załapałam na termin, prawie miejsc już nie było :o
Ja musiałam pytać wujka google co to te połówkowe 😂 bo na obecną chwilę nowość to dla mnie badania prenatalne do których jeszcze trochę zostało a gdzie tam te połówkowe xd
 
Do góry