reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Będę sobie tworzyć listę i co jakiś czas dodawać zaktualizowaną, żeby dziewczyny widziały, że trzeba się zgłosić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do listy to piszcie śmiało.

Listę prawdopodobnie oddaję dziś wieczorem! Jak się komuś chce może posprawdzać czy dobrze zakwalifikowałam osoby. Wchodzimy w profil, następnie na czarnym pasku wpisy.

Przypominam, że przyjmowane są osoby z co najmniej 2 tygodniowym stażem w styczniówkach.

Inka91
Andzia155
Renata.b2
Pawlinka82
Karoola2021
marmolada90
Annasol93
kartkao
ania.1982
Laura_T
JoannaMB
Nika261
Niqui
Klaudiaxx
Katrina666
inkaby
M@lly
KasiaKar
klucha09
Kelikla
JaMama1621
Patka0000
Olimpia123
Angelika22
MaagdaB
Smerfetka_em
Czarnanoc
AtenaSA
AnMil
magda9104
Mixme92
daria_daria
Paulinad
Balbinka1991
MalinkowaMlinkowa
Anqua81
justa_w
Ola1994
D4ri4
Izkawalizka
Iwona3001
kat.
Ewa1424
Tangerine
Jagódka81
Sheila
Kocia90
Kassiula87
Kundlica
JaMama1621
Agnieszka40
Beczulinda
Jagodowa Mama

Dziewczyny te co są niby od początku, ale rzadko sie udzielają, że ja ich wcale nie kojarzę.
Uwaga zastanówcie się dobrze czy będziecie miały czas na pisanie na wątku prywatnym, bo jak to będzie wyglądało tak jak dotychczas to będziemy takie osoby usuwać z naszego grona.

Ok przejrzałam wszystko, jak kogoś nie ma na liście i mu nie odpisałam to pisać.




Tak czy siak, dziewczyny nadal uważam, że był na to czas podczas głosowania. Pytałam wtedy czy ktoś chce dodać jakiś podpunkt, czy macie inne pomysły i była cisza.
KasiaKar jesteś wielka😊. Wykonałaś kawał roboty. Brawo Ty 🤗
 
Ja jeszcze mam pytanie głównie do dziewczyn, które korzystają z bezpłatnych badań prenatalnych ze względu na wiek czy z projektu. Czy miałyście wykonywane też podczas nich UsG 3/4D i możliwość nagrania na pendriva filmu? Bo zastanawiam się czy trzeba wcześniej to zgłosić lekarzowi, że chciałoby się takie zdjęcia otrzymać i zapytać o ewentualną cenę czy jak to wygląda? Bo jestem ciekawa czy sama muszę wyjść z inicjatywą, że chciałabym mieć takowe zrobione czy od górnie takie robią. Na mojej ulotce z dofinansowania z projektu jest napisane, że oferują takie badania tylko nie jestem pewna czy trzeba się o nie upomnieć itd.
 
Ja musiałam pytać wujka google co to te połówkowe [emoji23] bo na obecną chwilę nowość to dla mnie badania prenatalne do których jeszcze trochę zostało a gdzie tam te połówkowe xd
A to ja tyle wiedziałam, że są i co się na nich ogarnia a gdzie to już nie wiedziałam [emoji16]
Jak nie będziesz go pic to możesz [emoji28]
Nie planuje [emoji23][emoji23]
 
A mam do was jeszcze inne pytanie z serii tysiąca moich pytań [emoji16]
Używacie listeryny do płukania ust? Pytam bo jest z alkoholem, a nie znalazłam nigdzie info, że się nie powinno [emoji2368]
Płyn do płukania jak sama nazwa mówi jest do płukania, alkoholu w nim tez za wiele nie ma. Są tez listeriny zero alkoholu to jak ten Ci się skończy kupuj zerowke
 
reklama
Ja jeszcze mam pytanie głównie do dziewczyn, które korzystają z bezpłatnych badań prenatalnych ze względu na wiek czy z projektu. Czy miałyście wykonywane też podczas nich UsG 3/4D i możliwość nagrania na pendriva filmu? Bo zastanawiam się czy trzeba wcześniej to zgłosić lekarzowi, że chciałoby się takie zdjęcia otrzymać i zapytać o ewentualną cenę czy jak to wygląda? Bo jestem ciekawa czy sama muszę wyjść z inicjatywą, że chciałabym mieć takowe zrobione czy od górnie takie robią. Na mojej ulotce z dofinansowania z projektu jest napisane, że oferują takie badania tylko nie jestem pewna czy trzeba się o nie upomnieć itd.
ja nie miałam USG 3D/4D i szczerze nawet nie pomyślałam zapytać, o nagraniu też nie pomyślałam ostatnio chyba w ogóle mało myślę 🙄 warto popytać a może akurat u Ciebie będzie taka możliwość.
 
Do góry