reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
hej dziewczyny, jak zwykle tyle wiadomości, że hoho [emoji3059]
cieszę się Waszymi badaniami, piękne zdjęcia [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
ja dzisiaj wyszłam ze szpitala, nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] co prawda mam zaraz stawić się na kontrolę ale jak jestem w domu to już wszystko jest lepsze [emoji4] właśnie sobie walnęłam 3h drzemkę w swoim łóżku i chyba będę żyć [emoji23]
 
Wróciłam 🙂 głowa mnie boli chyba stres schodzi. Na Usg wszystko dobrze dzidzia na tym etapie nie ma żadnych wad genetycznych wyniki z krwi będą pod koniec tygodnia będą do mnie dzwonić. Sprzęt na najwyższym poziomie ale wymaltretowal mnie lekarz i przez brzuch i do pochwowo pięknie było wszystko widać nawet maleńkie paluszki. I uwaga na 90 % jest to....... Helenka ❤. Wiem nie nastawiam się. Choć sama widziałam wargi sromowe ale różnie to może być 🤭. Połówkowe mam 8.09 na 15:45
Pięknie.
Dane na dole do zamazania albo wycięcia ;)
 
Ja już po wizycie 😁 wszystko w porządku, maluszek rozwija się prawidłowo. Za 2 tygodnie mam prenatalne, muszę zadzwonić i ustalić termin.

Według OM 10+6, a z USG 10+2. Cały czas do tyłu o 4 dni, ale kompletnie się tym nie martwię. Mialam nieregularne miesiączki i to bardzo.
 
reklama
Ja jeszcze mam pytanie głównie do dziewczyn, które korzystają z bezpłatnych badań prenatalnych ze względu na wiek czy z projektu. Czy miałyście wykonywane też podczas nich UsG 3/4D i możliwość nagrania na pendriva filmu? Bo zastanawiam się czy trzeba wcześniej to zgłosić lekarzowi, że chciałoby się takie zdjęcia otrzymać i zapytać o ewentualną cenę czy jak to wygląda? Bo jestem ciekawa czy sama muszę wyjść z inicjatywą, że chciałabym mieć takowe zrobione czy od górnie takie robią. Na mojej ulotce z dofinansowania z projektu jest napisane, że oferują takie badania tylko nie jestem pewna czy trzeba się o nie upomnieć itd.
W pierwszej ciąży robilam u mojego prowadzacego i zdjęcie 3d dostałam normalnie w cenie. Powiedział rez, ze możemy przyniesc pendriva, to nagra cale badanie. To tez gratis. Teraz robilam refundowane i tez dostalam zdjecia 3d, nawet je tu wrzucalam. O filmik tym razem nie pytalam. Generalnie moj lekarz na kazdym usg kilka razy włącza widok 3d, fajne to :)
Dziewczyny wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tymi pensjami.
Ja wiem, że od 34 dnia płaci zus, ale to oni przelewają pracodawcy i on następnie mi.
Czy może prosto z zusu dostajemy przelew?
Tak jak dziewczyny pisaly, wszystko zalezy odod wielkości firmy. Ponad 20 pracownikow placi zus, a mniej to placi pracodawca, któremu potem zus zwraca.
Wróciłam 🙂 głowa mnie boli chyba stres schodzi. Na Usg wszystko dobrze dzidzia na tym etapie nie ma żadnych wad genetycznych wyniki z krwi będą pod koniec tygodnia będą do mnie dzwonić. Sprzęt na najwyższym poziomie ale wymaltretowal mnie lekarz i przez brzuch i do pochwowo pięknie było wszystko widać nawet maleńkie paluszki. I uwaga na 90 % jest to....... Helenka ❤️. Wiem nie nastawiam się. Choć sama widziałam wargi sromowe ale różnie to może być 🤭. Połówkowe mam 8.09 na 15:45
Gratuluję pięknej Helenki! :)
Ale na wrzesień jeszcze nie pisze 😅
 
Do góry