reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mam pytanie do dziewczyn które chodzą tylko na wizyty na nfz jak one u Was wyglądają ? Ja w życiu byłam 2 razy na nfz i co jedna to gorsza....
U mnie lekarz bardzo miły konkretny. Sprzęt właśnie słaby dlatego poszłam do niego gdzie indziej prywatnie. A na nfz chodzę dodatkowo bo badania darmowe. Mimo wszystko wizyta z USG na nfz u niego nie trwała 5min. Dosyć długo robil usg wypytywal itd.
 
reklama
Widzialam, że prenatalne masz dzień przede mna-janmam 15.07. Moja ciąża też według USG jest młodsza i wczoraj byłam u Pani Doktor aby ustaliła mi najlepszy termin badania 15.07 będę już miała skończony 12tc i mówiła że największe prawdopodobieństwo, że jak najwięcej zobaczy w USG. Ty będziesz miała skończony 11 więc właściwie też prawidłowo.



Śliczne imię, powiem mężowi jak wróci z pracy. Chociaż on już wybrał jedno i już żadne mu się nie podoba 🤪
Tak będzie juz skończone 11 ale pewnie płci nie poznamy tak wcześnie :( a cieszyłam się że według OM to będzie już skończony 13 więc bym coś pewnie już poznała więcej. Ale cóż takie życie, moja gin w karcie wpisała i tak 11 tydzień mimo że z crl 9w5d. 🤷‍♀️
 
Czy któraś wie dlaczego olejków na rozstępy nie można stosować przed 4 miesiącem ciąży?

U mnie 11tc i brzuch zaczyna mnie swędzieć, widzę że się powiększa delikatnie.
 
Jeśli chodzi o nfz to podejrzewam, że 3/4D są płatne, bo to coś ekstra.
Byłam prywatnie, ale usg prenatalne i usg 3/4D były osobno w cenniku

Ja musiałam zapłacić 19zł na pendrive na który mi nagrali całe badanie.
U mnie na nfz jest tylko 2d, prywatnie 3/4d i nagranie na swój pendrive w cenie. Za pierwszym razem.z nerwów zapomnieliśmy dac, za drugim razem wyskakiwala błąd i się nic nie nagrało. Także tak
 
dziewczyny przyjdzie dziecko na swiat to przez jakis czas to będzie naprawde dobra siłownia dla nas chyba, że komuś urodzi się tak wdzięczne dziecko, że będzie tylko spało i jadło [emoji23][emoji23][emoji23]
Mój drugi tylko spał i jadł. Po pobycie w szpitalu po porodzie czułam się jak po urlopie [emoji14] za to pierwszy... Jezusmaria To był ogień!
 
reklama
Dziewczyny wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tymi pensjami.
Ja wiem, że od 34 dnia płaci zus, ale to oni przelewają pracodawcy i on następnie mi.
Czy może prosto z zusu dostajemy przelew?
Ja dostaje od pracodawcy. I na l4 i na macierzynskim. Nie jestem pewna, ale to chyba zależy od wielkości zakładu oracy, ile osób zatrudnia, czy coś takiego
 
Do góry