reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

@Rudaa94 jak szłam robić wyniki to powiedziałam,że jak mi wyjdzie to i tak do wizyty będę udawała,że o tym nie wiem 😂 bałam się strasznie bo mam IO , a odkąd zaszłam w ciaze totalnie odpuściłam dietę.
U mnie glukometr podszedł w kat, ile ja się namarnowalam tych paseczków bo mi kuźwa krew z palców nie chciała lecieć.
 
reklama
Powiem Ci ze nie jestem pogodzona z tym wynikiem. Wydaje mi sie ze albo cos spaprali albo stres i goraco na to wplynelo(co dzis dzwonilam zapytac w laboratorium czy moglo miec wplyw i potwierdzila mi babka, ale do spaprania wynikow nikt sie nie przyzna). Z glukometrem jakos sobie zyjemy w symbiozie, diety jakos szczegolnie nie trzymam, bo przyznam sie bez bicia ze nie umiem i grzeszki sie zdarzaja, ale cukry ani razu nie wyszly mi poki co ponad normy. Niedawno strzelilam kawke z mlekiem i 4 rurki waflowe(kawa bez dodatkow mi nie przechodzi) i czekam zeby sie zmierzyc. Wczoraj w nagrode za magisterke maz zabrał mnie na tortille do maca i uwaga! Cukier piekny po posilku... mam nadzieje ze moja nadgorliwosc sie oplaci i usuna mi zapis o cukrzycy, a takze nie bede musiala kłuć sie tyle razy dziennie bo niedlugo palcow braknie :) druga sprawa ze przetestowalam sie po ktoryms posilku na 3 palcach i na kazdym co innego ;) no ja wole zmarnowac tych paseczkow i doplacic, ale wiem przynajmniej ze wychodzi na moje cokolwiek nie zjem ;) za duzo stresu mnie to mierzenie kosztuje .... zeby nie to ze akurat musialam w tamtym czasie zrobic ktory byl dla mnie ciezki bo po 3 godziny spalam ze wzgledu na stres zwiazany z obrona to bym dopiero teraz na spokojnie poszla, wyspana, wypoczeta, z dobrym samopoczuciem psychicznym i fizycznym... [emoji23]
@Rudaa94 jak szłam robić wyniki to powiedziałam,że jak mi wyjdzie to i tak do wizyty będę udawała,że o tym nie wiem [emoji23] bałam się strasznie bo mam IO , a odkąd zaszłam w ciaze totalnie odpuściłam dietę.
U mnie glukometr podszedł w kat, ile ja się namarnowalam tych paseczków bo mi kuźwa krew z palców nie chciała lecieć.
 
Powiem Ci ze nie jestem pogodzona z tym wynikiem. Wydaje mi sie ze albo cos spaprali albo stres i goraco na to wplynelo(co dzis dzwonilam zapytac w laboratorium czy moglo miec wplyw i potwierdzila mi babka, ale do spaprania wynikow nikt sie nie przyzna). Z glukometrem jakos sobie zyjemy w symbiozie, diety jakos szczegolnie nie trzymam, bo przyznam sie bez bicia ze nie umiem i grzeszki sie zdarzaja, ale cukry ani razu nie wyszly mi poki co ponad normy. Niedawno strzelilam kawke z mlekiem i 4 rurki waflowe(kawa bez dodatkow mi nie przechodzi) i czekam zeby sie zmierzyc. Wczoraj w nagrode za magisterke maz zabrał mnie na tortille do maca i uwaga! Cukier piekny po posilku... mam nadzieje ze moja nadgorliwosc sie oplaci i usuna mi zapis o cukrzycy, a takze nie bede musiala kłuć sie tyle razy dziennie bo niedlugo palcow braknie :) druga sprawa ze przetestowalam sie po ktoryms posilku na 3 palcach i na kazdym co innego ;) no ja wole zmarnowac tych paseczkow i doplacic, ale wiem przynajmniej ze wychodzi na moje cokolwiek nie zjem ;) za duzo stresu mnie to mierzenie kosztuje .... zeby nie to ze akurat musialam w tamtym czasie zrobic ktory byl dla mnie ciezki bo po 3 godziny spalam ze wzgledu na stres zwiazany z obrona to bym dopiero teraz na spokojnie poszla, wyspana, wypoczeta, z dobrym samopoczuciem psychicznym i fizycznym... [emoji23]

A nie możesz powtórzyć badania?? Powiedz,że naprawdę masz wątpliwości i wolałabyś sprawdzić... Może da Ci znów skierowanie.

Gratulacje z powodu obrony pracy magisterskiej ;) pamiętam ten stres i emocje
 
Ja wyniki prywatnie robie. No zobaczymy co diabetolog powie. Ma dzwonic we srode. Akurat co sie zmierzylam po smakołykach: 102 :D z krzywa cukrowa to jest tak ze chyba nie bardzo ją w ciąży powtarzac. W normalnych warunkach bym zrobila chocby i codziennie jesli mialoby wyjsc na moje ;) wątpliwosci to mam ogromne :) ale jestem uparta i bede walczyc;)



Dziekuje :) wczoraj kamien z serca spadl i w koncu dzis w nocy spokojnie spalam :) i sie nawet wyspalam ! Co sie rzadko zdarza :)
A nie możesz powtórzyć badania?? Powiedz,że naprawdę masz wątpliwości i wolałabyś sprawdzić... Może da Ci znów skierowanie.

Gratulacje z powodu obrony pracy magisterskiej ;) pamiętam ten stres i emocje
 
Ja wyniki prywatnie robie. No zobaczymy co diabetolog powie. Ma dzwonic we srode. Akurat co sie zmierzylam po smakołykach: 102 :D z krzywa cukrowa to jest tak ze chyba nie bardzo ją w ciąży powtarzac. W normalnych warunkach bym zrobila chocby i codziennie jesli mialoby wyjsc na moje ;) wątpliwosci to mam ogromne :) ale jestem uparta i bede walczyc;)



Dziekuje :) wczoraj kamien z serca spadl i w koncu dzis w nocy spokojnie spalam :) i sie nawet wyspalam ! Co sie rzadko zdarza :)
ja też prywatnie ale na krzywa mimo,że płaciłam to wymagają skierowania.
Zobaczymy co lekarz Ci powie ;)

Teraz już luz blues ;) pani mgr ;)
 
Cześć dziewczyny :) jak u was z ruchami dziecka w ciąży ? Ja jestem w 26 tc i zauważyłam, ze dziecko jest mniej aktywne . Po południu kopnie dwa razy i wieczorkiem tez i później cisza. Wcześniej było częściej niż teraz .
Nic się nie przejmuj napewno wszystko jest dobrze. Ja mam 25 t i bywa tak że przez cały dzień bardzo mało czuję aktywność mojej córki czasem nawet sobie przypomnę już w łóżku o tym że przez cały dzień mało co czułam albo myślę nawet czy coś czułam. Do lekarza chodzę często i jest wszystko dobrze dzidzia jest aktywna mimo wszystko :)
 
Ja zaczęłam 28tc. I są dni,że malutka bardzo mało kopie a są i takie, kiedy szaleje co chwilę. Ale j tak najczęściej się aktywuje wieczorem jak już się położę do wyrka ;)
Wczoraj robiła krzywą obciążeniowa. Nie było tragedii, dopiero pod sam koniec już miałam dosc. Wyniki są chyba ok, biorąc pod uwagę,że wtryndalam słodkie na potęgę🤦 w pon lekarz, zobaczymy co powie.

Na czczo 73
Po 1h 154
Po 2h 146 mg/dl
Wyniki dobre. U mnie na czczo 76 a po 2h 135
 
Witam. U mnie po ostatnim usg z pomiarów termin porodu przesunięty na 5.11 ale ogólnie wszystko dobrze od ostatniego badania dzidzia urosla tylko lekarz powedzial że duża nie będzie :) tak będziemy mieli dziewczynkę :) u mnie to 25 tydzień a z pomiarów 23
 
Dziewczyny ile waza wasze pociechy ? Ja dziś byłam na usg jestem w 26 tygodniu i 5 dniu, dziecko wazy 960 g. Lekarz stwierdził, ze to trochę za mało .
 
reklama
Do góry