reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo

Haha no tak właśnie ciekawe czy u mnie uda się wprowadzić to co sobie założę znając życie bywa różnie ;) to Dada miala znajoma zamiast pampersow bo właśnie strasznie małego uczulaly. Z kolei siostra męźa tylko pampersy uzywa;)
Co do pieluch to czytałam że im krótszy skład tym lepszy ;)
ale ciekawa jestem tych z rosmanna, ja do Szpitala kupię pampersy te new born a póżniej spróbuję rosmanowskich. A butelki masz już?? Ja poprzednio miałam LOVI i teraz chyba też były super i cena przyzwoita.
 
reklama
ale ciekawa jestem tych z rosmanna, ja do Szpitala kupię pampersy te new born a póżniej spróbuję rosmanowskich. A butelki masz już?? Ja poprzednio miałam LOVI i teraz chyba też były super i cena przyzwoita.
Nie w ogóle tym tematem się jeszcze nie zainteresowałam :( a wlasnie jaka pojemnosc i ile butelek potrzeba?
A dziewczyny podgrzewacz do butelek plus sterylizator do butelek/smoczków? Czy to warto kupic? Macie jakies godne polecenia? Ja widzialam takie 2w1 za około 150zł.
 
Ile polecacie butelek i jakiej pojemności na początek? W ogóle się na tym nie znam
Ja kupię na razie 2 małe jedna woda druga mleko.
Nie w ogóle tym tematem się jeszcze nie zainteresowałam :( a wlasnie jaka pojemnosc i ile butelek potrzeba?
A dziewczyny podgrzewacz do butelek plus sterylizator do butelek/smoczków? Czy to warto kupic? Macie jakies godne polecenia? Ja widzialam takie 2w1 za około 150zł.
Ja kupuję małe. Podgrzewacz gdzies mam, sterylizator bym chciala ale muszę zobaczyc na jakies badania czy to dziala cuda.
 
Ja kupię na razie 2 małe jedna woda druga mleko. Ja kupuję małe. Podgrzewacz gdzies mam, sterylizator bym chciala ale muszę zobaczyc na jakies badania czy to dziala cuda.
Ja myślałam o tym Link do: BabyOno LCD
Nie wiem czy to nie badziew Ale kurcze nie mam miejsca za bardzo w moim aneksie:) a bez mikrofali tam radę czy ona ratuje życie?
 
reklama
Właśnie tyle jest tych rzeczy ze ciężko mi się zdecydowac a zaplanowałam żeby kupować TYLKO rzeczy konieczne co chyba dla laika jak ja jest mission impossible)
Ja w drugiej ciazy juz jestem mądrzejsza i nie kupuje nie potrzebnych mi rzeczy. Bankowo ciuchów doslownie garstkę, zadnych detektorów, podgrzewacz mam stary a moze korzystalam 2 razy, bo mikrofala byla pozyteczniejsza. Zadnych pierdolek, ja po mlodej oddalam ponad połowę nie uzywanych ciuchów. Ztrszta to jest XXI wiek wszystkiego w sklepach w brud! Zadnych laktatorow itp apteki czynne całą dobe i zawsze w ktorejs dostane.
 
Do góry