reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Wiola35*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Czerwiec 2020
Postów
220
Dziewczyny, jestem w szpitalu.. Mam rozwarcie na 2 cm i według lekarza zgładzona szyjkę. W poniedziałek miałam usg u swojego prowadzącego i było dobrze.. Mam pessar od 3 tyg ciągle leżałam według zaleceń.. Boże czemu mnie to spotyka.. 5 lat temu straciłam córeczkę w 21 tyg.. Z tym pessarem czułam się bezpiecznie liczyłam tyg. Nie dają mi tu szans.. Chyba potrzebuje wsparcia..obecnie 23 tydzień..
 
reklama
Moze jeszcze wszystko będzie dobrze? Postaraj sie nie stresować bo to na pewno nie pomaga. Czyli już Ci sie zdarzala niewydolność szyjki? W sumie nie znam sie na tym bo jestem w 26tc w pierwszej ciąży (nie licząc jednej straty w 6tyg) wiec ciezko mi cos powiedzieć ale nie poddawaj sie
 
Przekro mi że spotykają Cię takie trudnosci. Życzę by wszystko skończyło się dobrze. Jak chcesz zerknij tutaj

Tam cuda się zdarzają:)
 
Obawiam sie ze mozesz tylko leżeć przyjmować leki i liczyć każdy kolejny Dzien
Jakie masz leki?
Pytaj o fenoterol. Jest chyba jeszcze dopuszczalny w polsce🤔.
Mi nawet podawali 3x dziennie relanium.
lezalam z głowa w dół, aby dziecko nie napierało na szyjke itd Wszystko byle dzien do przodu
 
Znam dziewczynę, która na czworaka chodziła do toalety żeby był mniejszy nacisk na szyjke. Całą ciążę przeleżała i urodził jej się piękny, zdrowy synek. Trzymam kciuki z całych sił żeby i u Ciebie wszystko dobrze się skończyło!
 
Przekro mi że spotykają Cię takie trudnosci. Życzę by wszystko skończyło się dobrze. Jak chcesz zerknij tutaj

Tam cuda się zdarzają:)
Obawiam sie ze mozesz tylko leżeć przyjmować leki i liczyć każdy kolejny Dzien
Jakie masz leki?
Pytaj o fenoterol. Jest chyba jeszcze dopuszczalny w polsce🤔.
Mi nawet podawali 3x dziennie relanium.
lezalam z głowa w dół, aby dziecko nie napierało na szyjke itd Wszystko byle dzien do przodu
Jutro przewożą mnie do szpitala o wyższym stopniu referencyjnosci. Na ten moment lekarz mówi że sytuacja opanowana skurczów brak więc chociaż tyle. Mam nadzieję że będziemy walczyć o każdy dzień... Chociaż tyle mogę dla maluszka.
 
Znam dziewczynę, która na czworaka chodziła do toalety żeby był mniejszy nacisk na szyjke. Całą ciążę przeleżała i urodził jej się piękny, zdrowy synek. Trzymam kciuki z całych sił żeby i u Ciebie wszystko dobrze się skończyło!
Dziękuję. Kochana ja nawet się czołgać mogę jeśli to coś pomoże. Narazie skurcze się uciszyły więc lepiej mi na duchu. Szczerze to nawet cieszę się że poleżę w tym szpitalu bo przynajmniej lekarze mają oko na bieżąco..
 
reklama
Do góry