reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś tak miał ? :(

Skoro wczesniej nie miałaś objawów na miesiączkę to mysle, ze tej owulacji o spodziewanym czasie nie było.
Stres przesówa owulacje czyli i miesiączkę. Ale nie ma czegoś takiego, ze wydłuża czas od owulacji do krwawienia.
Nie było u ciebie juz pózniej śluzu, albo wodnistych uplawow?

Ponów bete, jak bedzie negatywna to trzeba czekac na okres. I przyglądaj sie czy sluz nie wróci, moze sie tez okazać ze owulacja wystąpi podczas krwawienia.
 
reklama
Testy od terminu @ negatywne. Po 4 dniach kolejny też i dopiero po 2 tyg pozytywny. Dlatego też robiłam betę która też odpowiedzi nie dała. Po pozytywnym tescie byłam u lekarza i był to 6tc.
Analogicznie miałam z pierwszym dzieckiem.
 
Testy od terminu @ negatywne. Po 4 dniach kolejny też i dopiero po 2 tyg pozytywny. Dlatego też robiłam betę która też odpowiedzi nie dała. Po pozytywnym tescie byłam u lekarza i był to 6tc.
Analogicznie miałam z pierwszym dzieckiem.
Można obliczyć kiedy mniej więcej test powinien wyjść pozytywny. Statystyki przyjmują tak, że po owu 3 dni o ile doszło do zapłodnienia jajeczko wędruje do macicy, po czym zaczyna się zagnieżdżanie trwające 6 nawet do 12 dni i dopiero po zakończeniu zaczyna wydzielanie bety hcg, najczulszy Pink super czuły Express od 10 pokaże jeszcze co najmniej 2 dni po zagnieżdżeniu, bo w pierwszej dobie beta wynosi około 5.8-8 i dopiero w następnej zaczyna się podwajać. Dlatego trzeba się uzbroić w cierpliwość.
 
Testy od terminu @ negatywne. Po 4 dniach kolejny też i dopiero po 2 tyg pozytywny. Dlatego też robiłam betę która też odpowiedzi nie dała. Po pozytywnym tescie byłam u lekarza i był to 6tc.
Analogicznie miałam z pierwszym dzieckiem.
Mojej Siostrze też dwie krechy wyszły dopiero 2tygodnie po spodziewanej @. Mi z kolei z Synkiem wyszły dwie kreseczki, z tym że blady cień ujrzałam 6 dni przed terminem spodziewanej @ ale obie mamy innej długości cykle, owu w innych momentach cyklu etc. Każda z nas jest inna.
 
Skoro wczesniej nie miałaś objawów na miesiączkę to mysle, ze tej owulacji o spodziewanym czasie nie było.
Stres przesówa owulacje czyli i miesiączkę. Ale nie ma czegoś takiego, ze wydłuża czas od owulacji do krwawienia.
Nie było u ciebie juz pózniej śluzu, albo wodnistych uplawow?

Ponów bete, jak bedzie negatywna to trzeba czekac na okres. I przyglądaj sie czy sluz nie wróci, moze sie tez okazać ze owulacja wystąpi podczas krwawienia.
Dwa dni przed spodziewanym okresie faktycznie miałam śluz płodny, a później przez kilka dni wodniste upławy. Czyli wychodzi na to że owulacja się przesunęła?. Jutro rano jeszcze zrobię test...
 
Dwa dni przed spodziewanym okresie faktycznie miałam śluz płodny, a później przez kilka dni wodniste upławy. Czyli wychodzi na to że owulacja się przesunęła?. Jutro rano jeszcze zrobię test...
Mi negaty wychodziły w dniu spodziewanej miesiączki . Kolejny test 4 dni później wyszedł pozytywny ale taki cień cienia , zrobiłam betę 9...
teraz już 5tc , życzę powodzenia , być może owulacja się przesunęła i jeszcze nic nie jest kochana przesądzone 😃
 
Mi negaty wychodziły w dniu spodziewanej miesiączki . Kolejny test 4 dni później wyszedł pozytywny ale taki cień cienia , zrobiłam betę 9...
teraz już 5tc , życzę powodzenia , być może owulacja się przesunęła i jeszcze nic nie jest kochana przesądzone 😃
Jak najbardziej mogła się owulacja przesunąć albo może to też być śluz tworzący czop śluzowy podczas zagnieżdżania się zarodka w macicy i ja właśnie taki mam, owulacja dawno za mną, a że planujemy Potomka to bacznie się obserwuję z nudów na macierzyńskim z Synkiem aby mi czas szybciej leciał do testu i niczym ten śluz nie różni się od płodnego i ciągle mam uczucie, że mi mokro. Tak samo miałam z Synkiem we wczesnej ciąży i to mnie zmyliło, bo myślałam, że nici ze starań, że źle obliczyłam owulację, a jednak wszystko się zgadzało 😁 jeżeli kobieta jest zdrowa i cykle są regularne o prawidłowej długości (21-32dni) to owulacja nie występuje podczas @. @ jest po to aby oczyścić macicę po niezapłodnionej komórce jajowej. Jedyne co może się zdarzyć to przy krótkich cyklach może owulacja wystąpić niemalże zaraz po zakończeniu @.
 
reklama
Dwa dni przed spodziewanym okresie faktycznie miałam śluz płodny, a później przez kilka dni wodniste upławy. Czyli wychodzi na to że owulacja się przesunęła?. Jutro rano jeszcze zrobię test...
Dwa dni przed spodziewanym okresie faktycznie miałam śluz płodny, a później przez kilka dni wodniste upławy. Czyli wychodzi na to że owulacja się przesunęła?. Jutro rano jeszcze zrobię test...
Tak zrób test ten najczulszy. Jesli bedzie negatywny to ok 10 dni po ostatnim dniu ze sluzem zrób kolejny. Bo tak na oko nie mozna juz teraz określić kiedy ta owulacja u ciebie była.
Mozesz tez próbować robic bete, teraz i jesli by wykluczyła ciaze to po tych 10.
 
Do góry