reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Już niedługo i ty będziesz szykować wyprawkę, teraz przez net można tak dużo, nawet bezpieczniej!
Wierze , ze czas ci się dłuży ale robisz coś tak ważnego i wyjątkowego! Kiedyś z perspektywy czasu wszystko będzie wyglądało inaczej! Najważniejsze , ze dzielnie walczysz, robisz co w twojej mocy !
Nieustannie trzymam za was kciuki.
 
reklama
Już niedługo i ty będziesz szykować wyprawkę, teraz przez net można tak dużo, nawet bezpieczniej!
Wierze , ze czas ci się dłuży ale robisz coś tak ważnego i wyjątkowego! Kiedyś z perspektywy czasu wszystko będzie wyglądało inaczej! Najważniejsze , ze dzielnie walczysz, robisz co w twojej mocy !
Nieustannie trzymam za was kciuki.
Dziękuję to niesamowite wsparcie dla nas❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
@Wiola35* słonko jak się miewacie? Upały wam nie dokuczaja? Masz dobre odciagacze myśli jakieś książki, filmy? Może czegoś potrzebujesz, mogę podrzucić, jestem z Krakowa
 
@Wiola35* słonko jak się miewacie? Upały wam nie dokuczaja? Masz dobre odciagacze myśli jakieś książki, filmy? Może czegoś potrzebujesz, mogę podrzucić, jestem z Krakowa
Dziękuję :* mąż się tak wczul że codziennie przyjeżdża z jedzeniem, książkami itp :) ciężko przy tej pogodzie ale jakoś sobie radzę. Dużo czytam, słucham muzyki tak też dla odciągnięcia myśli. Nadal jesteśmy w pakiecie, mały rośnie :) nie mamy skurczów więc jest dobrze, mam nadzieję, że tak pozostanie jeszcze długo. Jutro zaczynamy 25 tydzień, lekarz mówi że według niego dzidziuś jest o tydzień starszy i według miesiaczki by się zgadzało, tej która pamiętam, bo miałam duże problemy z regularnością. Tak więc liczymy dni i trzymamy się dzielnie w dwupaku oby jak najdłużej :)
 
Dziękuję :* mąż się tak wczul że codziennie przyjeżdża z jedzeniem, książkami itp :) ciężko przy tej pogodzie ale jakoś sobie radzę. Dużo czytam, słucham muzyki tak też dla odciągnięcia myśli. Nadal jesteśmy w pakiecie, mały rośnie :) nie mamy skurczów więc jest dobrze, mam nadzieję, że tak pozostanie jeszcze długo. Jutro zaczynamy 25 tydzień, lekarz mówi że według niego dzidziuś jest o tydzień starszy i według miesiaczki by się zgadzało, tej która pamiętam, bo miałam duże problemy z regularnością. Tak więc liczymy dni i trzymamy się dzielnie w dwupaku oby jak najdłużej :)
Cieszę się razem z tobą, bo coraz bliżej bezpiecznego terminu. 25tc brzmi zdecydowanie lepiej niż 23. Oby tak wam wskakiwał tydzień za tygodniem i oby do przodu. Gdybyś coś potrzebowala... zagadaj, spróbujemy się zgrać
 
Jak się macie autorku wątku ? Maluszek pewnie już super kopie 😍
U nas póki co w porządku. Maly jest bardzo aktywny. Mieliśmy tylko maly epizod z antybiotykiem. Niestety miałam wszelkie skutki uboczne, wymioty, skręty żołądka, beczałam z bólu, musieli mi podawać dozylnie przeciwbolowe. Na szczęście po dwóch dniach dostałam zamiennik i jak ręka odjął. W piątek mają przebadać dzidziusia wiec zobaczę ile urósł, jak się ma. A póki co no to oby tak dalej :)

[GROUP=][/GROUP]
 
reklama
Do góry