reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziewczyny czy te testy też mają kreskę fabryczną? Jestem 10-11dpo i no ja tu widzę choc na zdj trochę gorzej się dopatrzeć ale idzie...
IMG_20200728_064258.jpeg
IMG_20200728_071416.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny, to mój pierwszy cykl z CLO, teraz od 15 do 25 dc luteina i tu pytanie, jutro ostatni 10 dzień przyjmowania i niektóre dziewczyny w 26dc robią betę żeby sprawdzić czy się udało i czy nadal brać luteinę. Jest sens tak wcześnie iść na betę?
 
Jest. Hcg już jest wykrywalne. Jeśli jesteś w ciąży to odstawienie luteiny może doprowadzić do poronienia. Dziewczyny się po prostu zabezpieczają aby nie „zepsuć” swojej ciąży.
Hej dziewczyny, to mój pierwszy cykl z CLO, teraz od 15 do 25 dc luteina i tu pytanie, jutro ostatni 10 dzień przyjmowania i niektóre dziewczyny w 26dc robią betę żeby sprawdzić czy się udało i czy nadal brać luteinę. Jest sens tak wcześnie iść na betę?
 
Przeklniecie mnie [emoji23]
Ale pokusiłam się jeszcze o test z krwi... I takie coś... Pojawiło się w mniej niż 10min... Czy to możliwe, żeby to była kreska fabryczna? Jutro po pracy ide na betę...
IMG_20200731_173327.jpeg
Screenshot_20200731_173731.jpeg
 
reklama
Do góry