reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Nie lubie jarmuzu,a wczoraj szpinak wyladowal w wc ja po jajkach mam bol brzucha jak po większości z owoców tylko jablka zjem bo inne tez wylatuje waga spada one rosną bede miala braki.

Warto sie przekonać ja robie sobie tez koktajle:
Szpinak
Lub jarmuz natka lub jedno z tych
Banan
Kefir lub maślanka.
Wcale nie czuc tego zielska a ile witaminek;) nawet avokado mozna sobie tak przemycić
 
reklama
Dziewczyny dowalilam sobie uuchylenim okna w nocy ( było mi gorąco )- zawaliło mi całe zatoki. Co chwila kicham, a u mnie zawsze ( jeszcze przez 31 lat nie było inaczej) takie coś kończy się zapaleniem górnych i dolnych dróg oddechowych. Tak się boję że masakra.

Czy syropy z cebuli/czosnku są dozwolone? Maz nawet się pyta czy banki można stawiać by tylko dalej nie poszło- nie wiem czy dzwonić do gin.

Na razie wypiłam wode z sokiem z malin( sama się robilam- nie jest kupny więc wiem co tam jest) i staram się to g. Wydmuchac.

Osłabiona pewnie jestem po tych 5 dniowych problemach z jedzeniem i załapałam to dziadostwo
 
Dziewczyny dowalilam sobie uuchylenim okna w nocy ( było mi gorąco )- zawaliło mi całe zatoki. Co chwila kicham, a u mnie zawsze ( jeszcze przez 31 lat nie było inaczej) takie coś kończy się zapaleniem górnych i dolnych dróg oddechowych. Tak się boję że masakra.

Czy syropy z cebuli/czosnku są dozwolone? Maz nawet się pyta czy banki można stawiać by tylko dalej nie poszło- nie wiem czy dzwonić do gin.

Na razie wypiłam wode z sokiem z malin( sama się robilam- nie jest kupny więc wiem co tam jest) i staram się to g. Wydmuchac.

Osłabiona pewnie jestem po tych 5 dniowych problemach z jedzeniem i załapałam to dziadostwo
Kochana, ja z córką jadłam syrop z cebuli i jadłam tosty z masłem i czosnkiem (ale nie możesz ich w dużych ilościach). Niech mąż pójdzie do apteki i kupi wodę morską do psikania do nosa (my mamy sterimar ). ułatwi Ci to oddychanie i pij ciepłą herbatę z sokiem malinowym no i oczywiście musisz się wygrzać. Idealnie by było również gdyby Ci Mąż rosół ugotował... bo to przy cukrzycy spokojnie możesz jeść ;)
 
Kochana, ja z córką jadłam syrop z cebuli i jadłam tosty z masłem i czosnkiem (ale nie możesz ich w dużych ilościach). Niech mąż pójdzie do apteki i kupi wodę morską do psikania do nosa (my mamy sterimar ). ułatwi Ci to oddychanie i pij ciepłą herbatę z sokiem malinowym no i oczywiście musisz się wygrzać. Idealnie by było również gdyby Ci Mąż rosół ugotował... bo to przy cukrzycy spokojnie możesz jeść ;)
Dziękuję Ci bardzo !!
 
reklama
Do góry