reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny dowalilam sobie uuchylenim okna w nocy ( było mi gorąco )- zawaliło mi całe zatoki. Co chwila kicham, a u mnie zawsze ( jeszcze przez 31 lat nie było inaczej) takie coś kończy się zapaleniem górnych i dolnych dróg oddechowych. Tak się boję że masakra.

Czy syropy z cebuli/czosnku są dozwolone? Maz nawet się pyta czy banki można stawiać by tylko dalej nie poszło- nie wiem czy dzwonić do gin.

Na razie wypiłam wode z sokiem z malin( sama się robilam- nie jest kupny więc wiem co tam jest) i staram się to g. Wydmuchac.

Osłabiona pewnie jestem po tych 5 dniowych problemach z jedzeniem i załapałam to dziadostwo
Ja bylam przeziebiona pilam.mleko z miodem i czosnkiem i kupilam sobie prena.len
 
reklama
Ja również... I co chwila się zastanawiam czy żyje, czy nic się nie dzieje itp
Ja najgorzej świruję bo brzuch mi się spina mocno ostatnio. W zasadzie jakakolwiek aktywność=twardy brzuch, poza tym ciągnie w dół, boje się, że mięśnie i szyjka nie dają rady, jednak poprzedni poród chyba wszystko ponadwyrężał za mocno, ale może tylko panikuje, jeszcze 2 tyg i będę wiedzieć.
Takie martwienie chyba już nie minie...
 
Do góry