reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Marcowe mamy 2021

On do przedszkola ma jeszcze czas także ogarniemy to napewno ale popatrzę na to co mówisz 🙂🙂
Czasem jak mam chwilę to coś się zobaczycie w necie i tak w pamięć zapada. No moja to już przedszkolak od tamtego roku. Więc zobaczymy jak przyjmie nowa rolę. Na chwilę obecną nie będę mówić bo wypapla wszystkim. Ale codziennie się pyta Mamo a w brzuszku jest malutka dzidzia😍
 
reklama
Serduszko jest dzidzia ma prawie 3cm...
Ale krwiak dalej jest nie zmniejszył się nawet o.milimert..
No i jak tam ???
20200826_172726.jpeg
 
reklama
Do góry