reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja też co miesiąc, myślałam o tym żeby może czesciej próbować ale to chyba nie jest dobry pomysł żeby się co 2 tygodnie kłuć na badania i jeździć na USG z Dopplerem...
Co miesiąc to jest norma, częściej to rzadko kiedy lekarz chce nas widzieć jeżeli jest wszystko wporzadku. Ja po poronieniach mialam co dwa tygodnie, a wczoraj usłyszałam że widzimy się za 4 tygodnie 😊 to będzie 17 tc. Myślę że jeżeli wszystko jest ok to nie ma sensu chodzić na badania częściej. No chyba że nas coś niepokoi, ale widzę że pani kary jesteśmy ogólnie dlatego w sumie wszystko nas niepokoi 😅
Dziewczyny będzie wszystko dobrze ❤️
 
reklama
Witajcie.

U nas piękna pogoda dzisiaj. Mam nadzieje ze będzie piękny dzień bo z nerwów już wysiadam powoli. Jeszcze 3.5 godziny. Powiesiłam prawnie, odkurzyłam, wyprasowałam, teraz gotuje zupę I oby zleciało. W planach mam jeszcze kosić ale to po powrocie chyba.
Ja następna wizytę mam 23 września. Czyli po 4 tygodniach od poprzedniej.

Miłego dnia dla Wszystkich 🤗🤗🤗
 
reklama
Ja jestem załamana. W posiewie moczu wyszła mi bakteria Klebsiella pneumoniae. Dzwonilam do gin mam brać symural a jak nie przejdzie to mam się z nią w następnym tygodniu zobaczyć. Boję się że się to zagrozi dziecku. Czytałam że jest niebezpieczna 😭
 
Do góry