reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A wracając do kp to wydaje mi się że jest jakiś wylansowany trend na kp. W mediach społecznościowych pełno matek i dzieciątek przy cyckach. A co jeśli kobieta nie może mieć pokarmu albo nie chce karmić.
Moja mama nie miała pokarmu. W szpitalu się na nią darły piguły że dziecko zagłodzi i na siłę kazali mamie przystawiać mnie do piersi. Aż w końcu mama zrobiła awanturę że chce butelke się ulitowaly. Mam nadzieję że teraz w szpitalach jest bardziej racjonalne podejście.
 
reklama
Nie przejmuj się, niteczka pewnie poszła przez jakies mikro naczynko, wiem co mowie :) mój gin nawet jakoś się specjalnie nie przejmuje tymi moimi plamieniami, mówi że taka moja uroda i muszę przeżyć chyba że by się nasililo :)

Ja sama dzisiaj przeryczałam z 3godziny nad ranem, prawie histeria była 🤦‍♀️ bo, uwaga: mój narzeczony znowu poszedł do pracy i mnie znowu obudził i byłam skrajnie zmęczona a wiedziałam że nie zasnę 😂 w ciąży jakoś wszystko urasta do rangi nieszczęścia
Haha ja zrobiłam mojemu awanturę o to że gada do mnie rano jak śpię. Ma się zamknąć i przestać odzywać bo śpię haha.
 
Nerwy miałam nie ziemskie. Nawet na chwilę zapomniałam wogole powinnam na siebie uważać 😪 no właśnie lekarz nic nie powiedzial ze powinnam uważać bo coś tam słabo z czymś. Ciąża książkowa, a co najlepsze mdlosci mam cały czas tak samo, nic lżej. 13 tc juz. Podobno ryzyko poronienia spada o 65 %. Juz byłam taka pewna siebie a tu znowu coś i teraz wizyta dopiero za miesiąc 🤦‍♀️ Ja tez juz chcę końcówkę 🤕
Ja też cały czas i mdłości i wymioty nic mi nie przeszło nawet mam dni co nie mogę nic przełknąć tylko krakersy🤢
 
Nie przejmuj się, niteczka pewnie poszła przez jakies mikro naczynko, wiem co mowie :) mój gin nawet jakoś się specjalnie nie przejmuje tymi moimi plamieniami, mówi że taka moja uroda i muszę przeżyć chyba że by się nasililo :)

Ja sama dzisiaj przeryczałam z 3godziny nad ranem, prawie histeria była 🤦‍♀️ bo, uwaga: mój narzeczony znowu poszedł do pracy i mnie znowu obudził i byłam skrajnie zmęczona a wiedziałam że nie zasnę 😂 w ciąży jakoś wszystko urasta do rangi nieszczęścia
Mój jak idzie wcześniej do pracy czasem na 4 rano to mi młodsza czasem się budzi wtedy też mam kosmos i nie wiem czy płakać czy się śmiać 😭
 
A wracając do kp to wydaje mi się że jest jakiś wylansowany trend na kp. W mediach społecznościowych pełno matek i dzieciątek przy cyckach. A co jeśli kobieta nie może mieć pokarmu albo nie chce karmić.
Moja mama nie miała pokarmu. W szpitalu się na nią darły piguły że dziecko zagłodzi i na siłę kazali mamie przystawiać mnie do piersi. Aż w końcu mama zrobiła awanturę że chce butelke się ulitowaly. Mam nadzieję że teraz w szpitalach jest bardziej racjonalne podejście.
Jak ja byłam z obiema dziewczynami to zależało od zmiany. Jedna bez problemu dawała butelkę a druga darła że nie da i koniec. Dlatego przy drugiej kupiłam sobie sama takie małe buteleczki i wzięłam do szpitala
 
takie coś dzisiaj znalazłam 😊
 
reklama
Do góry