reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziś w nocy śniła mi się moja córeczka, była śliczna ciemne włoski i takie duże ciemne oczy 😍. Ale nagle byłam już w domu i kompletnie nie wiedziałam jak się nią zająć, jak przebrać, jak przystawić do piersi, nie miałam praktycznie żadnych rzeczy dla dziecka... Obudziłam się powiem szczerze pełna obaw jak ja sobie dam radę ;). To moje pierwsze maleństwo i milion myśli w głowie.
 
reklama
Z tą częstotliwością usg to zależy, razem z prenatalnymi miałam 5 usg już. Mam wrażenie że to dużo 😜
Ja to już z 7 czy 8 miałam ale to dlatego że trafiłam do szpitala z krwawieniem. Tak mi się przypomniało jak już się pożegnałam z dzidzia, że już jej nie ma a pozniej wracalam z USG a tam bijące serduszko, a teraz już 13tc... Kiedy to zleciało?
 
Ja to już z 7 czy 8 miałam ale to dlatego że trafiłam do szpitala z krwawieniem. Tak mi się przypomniało jak już się pożegnałam z dzidzia, że już jej nie ma a pozniej wracalam z USG a tam bijące serduszko, a teraz już 13tc... Kiedy to zleciało?
W lutym i marcu będziemy pisać „kiedy to zleciało” 😊 ja już 14t2d. I brzuszek się pokazuje powoli. A jak u Was?
 
Dziewczyny chciałam wam przedstawić mój brzuszek ☺️☺️☺️ To moja pierwsza ciąża już nie mogłam doczekać Się kiedy będzie coś widać ☺️🙂 normalnie aż mi się płakać chce ze szczęścia 😍❤️
F968AA77-AD0D-48E4-9796-809C9C7AF1EB.jpeg
 
reklama
Do góry