reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Kochana to nie wiesz jak to się robi? Zjedz coś słodkiego żeby malenstwo się rozbudzilo :) jestem w 14 +3 wykrywania od razu. Ba nawet czuje gdzie mały jest w tym miejscu mam bardziej twardy brzuszek i znajduje od razu. Jeśli mam problem faktycznie zjem coś słodkiego i mały szajby dostaje w brzuszku i co prawda ruchów jeszcze nie czuję ale łatwiej znalezc :)
Tylko jak on się obróci plecami to gorzej znaleźć serce, bo jednak grubsza ma skórę, to lekarz nawet powiedział, że potem ciężko będzie go złapać. Wczoraj pięknie było go słuchać jak nigdy, ale tez przez chwilę bo uciekł.
A z ciszą, miałam na myśli że nie ma kopniaków :(
 
reklama
Tylko jak on się obróci plecami to gorzej znaleźć serce, bo jednak grubsza ma skórę, to lekarz nawet powiedział, że potem ciężko będzie go złapać. Wczoraj pięknie było go słuchać jak nigdy, ale tez przez chwilę bo uciekł.
A z ciszą, miałam na myśli że nie ma kopniaków :(
No jak się plecami odwraca to jak masz czuć kopniaki :p spokojnie może po prostu jesteś aktywna i malenstwo dużo śpi :) jak 8 lat temu byłam w ciąży z synem to też się martwiłam jak w 23 tygodniu nie czułam ruchów przez 2 dni Lekarz kazał mi pilnie przyjechać. ja przyjeżdżam a on nagle zaczyna kopać po prostu stwierdził że Niedźwiadki czasem lubią sobie dłużej pospać :)
 
Dzień dobry. Przeczytałam wiele waszych historii i chciałam zapytać czy był tu podobny przypadek do mojego. Mam ryzyko pośrednie ZD 1:503. Test Papa wyszedł mi dobry, jednak na USG nie było widać kości nosowej. Reszta dobra, nt 1,1, prawidłowy przepływ itp. Obecnie czekam na wynik amniopunkcji. Moje pytanie brzmi, czy ktoś z takimi wynikami miał dziecko z ZD? I ile DOKŁADNIE czekaliście na wynik amnio? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Dzień dobry. Przeczytałam wiele waszych historii i chciałam zapytać czy był tu podobny przypadek do mojego. Mam ryzyko pośrednie ZD 1:503. Test Papa wyszedł mi dobry, jednak na USG nie było widać kości nosowej. Reszta dobra, nt 1,1, prawidłowy przepływ itp. Obecnie czekam na wynik amniopunkcji. Moje pytanie brzmi, czy ktoś z takimi wynikami miał dziecko z ZD? I ile DOKŁADNIE czekaliście na wynik amnio? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Z czekaniem na wynik ci nie pomogę bo robiłam sanco zamiast amnio U mnie była przezierność ponad 3mm. Brak kości nosowej, brak żołądka, wynik pappa ryzyko ZD 1:16! Twoje wyniki nie są złe a kość nosowa może się jeszcze wytworzyć. W 11tc u mnie nie było a w 13 już tak :) nie masz co się stresowac. Po wynikach sanco zrezygnowałam z amniopunkcji bo wszystkie wyniki prawidlowe + info że będzie syn
 
Do góry