reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny kochane! Mam pytanko do tych co wymiotuja, czy wymiotując rano na czczo rzygacie żółcią? Bo ja tak, niby normalne bo pusty żołądek ale tak się jednak zastanawiam🤔mi wymioty mdłości wróciły, masasskra🤢przyjechali teście, mój wrócił z pracy powiedzieliśmy o ciąży, powiedzieli ze tak myśleli że widać.. Ale nie chcieli powiedzieć o co chodzi czy przytyłam zbrzydlam 🤣, mały w raju bo ma dziadków dla siebie, rzadko ich widzi raz na parę miesiecy🤷🏼‍♀️a ja jutro dziewczynki mam prenatalne po 14wiec trzymajcie kciuki, cały dzień nie wchodziłam i 15strom do nadrobienia no no, lecimy jak burza! 🤣 Aaa i dziewczynki, ja was podziwiam ja bym nie mogła tak na odległość, tymbardziej starając się o dziecko, ja bym się jednak zdecydowała albo Polska albo zagranica, byle razem.. 😍
 
dzisiaj zapytałam szefa czy zmieni mi umowe z pol etatu na cały . I powiedział że może mi przedłużyć ale na pol etatu , bo nawet całego roku nie przepracowalam , nie na rękę mu takoe cos bo moge za tydzień mu rzucić zwolnienie. Ze nie ma nic do tego ze każdy ma swoje życie, ale sie zawiódł na mnie, co za typ.... by się wtydzil . Tak mnie zdenerwował ze do tej pory jestem zła
 
dzisiaj zapytałam szefa czy zmieni mi umowe z pol etatu na cały . I powiedział że może mi przedłużyć ale na pol etatu , bo nawet całego roku nie przepracowalam , nie na rękę mu takoe cos bo moge za tydzień mu rzucić zwolnienie. Ze nie ma nic do tego ze każdy ma swoje życie, ale sie zawiódł na mnie, co za typ.... by się wtydzil . Tak mnie zdenerwował ze do tej pory jestem zła
Zawiodl sie ze zaszlas w ciaze??to mozna taki tekst walnac w Polsce??w uk by nie przeszlo jakby jeszcze jakis swiadek byl do tego.im nawet jak nie pasuje to musza udawac ze jest ok
 
Dziewczyny kochane! Mam pytanko do tych co wymiotuja, czy wymiotując rano na czczo rzygacie żółcią? Bo ja tak, niby normalne bo pusty żołądek ale tak się jednak zastanawiam🤔mi wymioty mdłości wróciły, masasskra🤢przyjechali teście, mój wrócił z pracy powiedzieliśmy o ciąży, powiedzieli ze tak myśleli że widać.. Ale nie chcieli powiedzieć o co chodzi czy przytyłam zbrzydlam 🤣, mały w raju bo ma dziadków dla siebie, rzadko ich widzi raz na parę miesiecy🤷🏼‍♀️a ja jutro dziewczynki mam prenatalne po 14wiec trzymajcie kciuki, cały dzień nie wchodziłam i 15strom do nadrobienia no no, lecimy jak burza! 🤣 Aaa i dziewczynki, ja was podziwiam ja bym nie mogła tak na odległość, tymbardziej starając się o dziecko, ja bym się jednak zdecydowała albo Polska albo zagranica, byle razem.. 😍
A ja dzis myślałam gdzie Ty sie podziewasz❤! Myslalam, ze synek Cię tam zaangażował. WWspółczuję wymiotow, ja czuje sie naprawę dobrze, tylko mam senność i ssanie z głodu, no i dobrze czuje zapachy, a tak nawet dzis znaczna poprawa kręgosłupa.
Trzymaj się, super ze synek sie zajal, a teście wierzę że pomogą 😘😘😘.
 
Zachcianki na dzis ,kocham 😍🙃 teraz mozna isc spac😁
 

Załączniki

  • 20200911_195554.jpg
    20200911_195554.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry