reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A ja postanowiłam właśnie, że zbadam, w piątek, Proga, TSH (bo robię to regularnie, ale miałam jeszcze pare tygodni czekać, ostatecznie zrobie wcześniej) i prolaktyne na wszelki wypadek.
I tu mam pytanie - dziewczyny, czy progra mogę zbadać w 23 dc (cykle 29-31 dni), domniemana owu 16-17 dc? Wiem, że proga to się w różnych momentach cyklu bada i wydawało mi się, że ten około tydzień po owu będzie dobrym momentem, ale już zgłupiałam. Tak mi się złożyło, że mam wolny piątek, to bym skoczyła do labo :D

prolaktyna 2-5dc, na proga 7 dni po owu będzie dobrze powyzej 10 to owu byla
 
Hmm mi ginekolog powiedziała żeby zacząć brać luteinę tez od 17 dnia cyklu i po 10 dniach brania iść na betę i jak wyjdzie ciąża to nie przestawać brać luteiny bo zarodek mógłby się przestać rozwijać, w przypadku negatywnej bety odstawić.
Ja nie robię bety bo nie mam możliwości. A test i tak może nie wyjść 4 dni przed @ a zawsze testy ciążowe robię jak okres spóźnia się minimum 14 dni
 
istotne są jeszcze wcześniejsze pomiary. Skok jest dobry, ale trzeba zerknąć na 6 poprzednich. masz jakiś wykres?
.
Screenshot_20200916_114842_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Jestem po wizycie, w lewym jajniku pęcherzyk 22mm 😮 wow, chyba ten Inofem poszalał 😅 powinien pęknac już tuż tuż, gin stwierdził, że da pregnyl 5000j. Bo w poprzednim cyklu miałam w lewym też pęcherzyk prawie 20mm i nie mam torbieli, więc musiał pęknac po tym pregnylu 🥳🥳🥳 tym razem nie będę oszczędzać i pójdę w piątek sprawdzić czy pękł faktycznie 😅
I tu pytanie, do tych co dawali sobie sami zastrzyk o ile tacy są :) jak to zrobić dobrze? Bo nie mam szans iść do przychodni tylko muszę to tym razem zrobić sama 🙄
 
Mogłaś się starać o maluszka w tym samym cyklu, co hsg ? Ja dzisiaj może się umówię na hsg i wiem, że różnie mówią....czasami cykl stracony, czasami zachodzi się w ciążę w tym samym cyklu....ech... Jeszcze kilka godzin i pogadam z lekarzem
My mieliśmy odpuścić i tak w sumie było oprócz tego jednego razu w którym to raczej nie daje pewności na brak ciąży...
 
reklama
Do góry