reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja też współczuje braku wsparcia.
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Moja mama jest przeszczęśliwa. Jest najlepszą babcią dla syna jaką mógł sobie wymarzyć. Syn chętnie u niej zostaje na nocki, cieszy się jak tam jedzie. Czaruje babcie i dziadka równocześnie. Za to drugiej babci (meza mamy) nie zna praktycznie. Ona nas odwiedziła dwa razy od kąd syn się urodził. My tak rzadko jeździmy, ona się nie interesuje, nie zadzwoni, nie zapyta... Zapewne nie ucieszy się że w kwietniu będzie kolejny wnuk
Moi tesciowie zareagowali bardzo sucho. Mialam wrazenie ze bardziej ich interesuje ,ze nie mamy slubu niz to ze jestem w ciąży. Zawiodlam sie, myslalam ze bedzie troche radosci a tak zwyczajnie po ludzku jest mi przykro. Moim rodzicom jeszcze nie powiedzialam mam nadzieje ze tu reakcja bedzie lepsza.
 
reklama
Dziewczyny bylam przed chwila w aptece po cos na przeziebienie i odrazu chcialam cos na zgagę bo od wczoraj mnie lapie😔 a pan w aptece mi powiedział ze na zgage to tylko po konsultacji z lekarzem moze mi dac 😱 naprawdę nie ma nic na zgage dla kobiet w ciazy?
Mi lekarz polecił Garstroalg, jutro ma w końcu przyjść ;)
 
Rodzina od strony meza jeszcze nie wie,napewno sie uciesza bo cisna nas o drugie,i jeszcze jakby byla dziewczynka to juz wogole.
Cos mnie dzis plecy bola i brzuch jakis taki dziwny jakby sie napinal teraz:(
 
Dziewczyny bylam przed chwila w aptece po cos na przeziebienie i odrazu chcialam cos na zgagę bo od wczoraj mnie lapie😔 a pan w aptece mi powiedział ze na zgage to tylko po konsultacji z lekarzem moze mi dac 😱 naprawdę nie ma nic na zgage dla kobiet w ciazy?
Rennie masz na zgage i niestrawność ja brałam na początku ciazy
 
reklama
Do góry