reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No i beta negatywna 🤷‍♀️
Teraz zostaje mi czekać na @
Dzis pije za zdrowie wszystkich ciężarówek 🥂
Ja też ;) I za zdrowie nas Staraczków też. Dla nas smutno, ale dla ciężarówek na wesoło :)
Wasze zdrowie dziewczyny!!!


Ps. Nawet jak już mam okres i testy są wyprane w visirze to ZAWSZE dalej myślę że a co jak jestem w ciąży i jestem jedną z tych kobiet które mają okres w ciąży?🤦 Oczywiście nie inaczej jest dzisiaj - siada mi na psychikę pomału 😜🙄🤐
 
My staraliśmy sie ponad półtora roku i udało się!
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Bo to 1 dziecko nasze będzie. Wizyta u lekarza będzie stresująca.

Zdrowej i spokojnej ciąży :) stres chyba to pakiet łączony z fasolką ;) być może to gdzieś przegapiłam i już pisałaś, ale w jakim jesteś wieku? Robiliście badania?
 
Dziewczyny i mi siadło...😔 Nie ze względu na Wasze kreseczki, broń Boże! Ale zaczęłam się czuć okresowo i humor mi siadł bardzo, tak nagle jak to zazwyczaj ma miejsce.. Chorowałam bardzo długo na depresję, więc potrafię rozpoznać każdy mój humor....Chociaż tak naprawdę depresja jest jak alkoholizm nigdy się z tego nie wychodzi
 
reklama
Do góry