reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
Cudowne wieści...
Otworzylas.. Mam nadzieję wszystkie dobre wizyty prenatalne i nie tylko....
 
reklama
No właśnie. Nawet nie wiedzialam ze sa takie sytuacje ze babcia się nie cieszy ze bedzie miała wnuka lub wnuczkę. U mnie zarówno mama jak i teściowa popłakały się że szczęścia QUOTE]


U mnie teściowa jeszcze nie wie, a już połowa moich znajomych wie [emoji33] no ba początku nie chcieliśmy się spieszyć z informacją, potem nie było jak do niej pojechać, potem widzieliśmy się z nią na pogrzebie jej mamy,czyli babci mojego męża więc też nie mówiliśmy... Mieliśmy jechać do niej w zeszła niedzielę ale nas rozlozylo przeziębienie i tak wyszło że jeszcze nie wie. Ale w ten weekend już postaramy się pojechać do tesciow bo wolę żeby od nas się dowiedziała a nie z plotek... Myślę że się ucieszy bo to będzie jej dopiero drugi wnuczek lub wnuczka. Przy moim synku też się ucieszyła
 
A mi Siostra upiekła na zakwasie chleb żytnio-pszenny i opitoliam ze śledziami z żurawiną 😋!

Ja też odkąd jest ta pandemia zaczęłam, sama pięć chleb słonecznikowy, pszenny i bułki tak, więc u mnie zawsze ciepły swiezy chlebek No i dużo taniej, wychodzi niż z piekarni bo w pierkani to podchodzi już pod 10zl za bochenek kiedyś kiedyś 2,50.....


Za tydzień 23.09 mam wizytę u, swojego gin aa 28.09 mam prenatalne będzie to 13+1 :) w następnym tyg babka z prenatalnych kazała mi iść do, ich laboratorium rano i chyba będą mi pobierać krew na różne badania w tym pewnie pappa ja mam skierowanie na prenatalne od swojego ginekologa i ta pappe od razu robią mimo że chyba bym wolała tego, nie robić bo moje siostry miały ich koleżanki itd i to potem, się człowiek, nerwuje.... Tak jak koleżanka moich sióstr miała 1:7 że bd down lekarz ja straszył gadał o usunięciu aa co urodziła zdrowego chłopca więc to niepotrzebne nerwy.
 
Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
Piękna wiadomość! Gratulacje dla Was😘 Spokojniejsza jesteś ❤❤.
 
Dziewczyny bylam przed chwila w aptece po cos na przeziebienie i odrazu chcialam cos na zgagę bo od wczoraj mnie lapie😔 a pan w aptece mi powiedział ze na zgage to tylko po konsultacji z lekarzem moze mi dac 😱 naprawdę nie ma nic na zgage dla kobiet w ciazy?
Na zgagę możesz np rennie, @Patii_666 dobrze podpowiada. Źle Ci powiedzieli w aptece. Nie można przyjmować kobietom w ciąży związków glinu, które często występują w lekach neutralizujących zgagę, ale nie we wszystkich. Wystarczy spojrzeć na skład, a pani w aptece chyba wystraszyła się słowa "ciężarna" 😏 no i oczywiście można przyjmować TYLKO środki z solami neutralizującymi, ranigast, którego i tak już nie ma, odpada.
 
reklama
Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
Obstawiam chłopca z wyglądu 😍
 
Do góry