reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
 

Załączniki

  • 9F83B016-0B30-457D-8645-16A67B54C527.jpeg
    9F83B016-0B30-457D-8645-16A67B54C527.jpeg
    199,9 KB · Wyświetleń: 111
Dziwnie bardzo. Jakby czuła się zbyt pewnie. Nie wiem ja jako przedszkolanka i kiedyś niania zawsze najpierw poznawałam dzieci... Może poszukaj czegoś innego ?
No właśnie chciałam się upewnić ze z boku też to tak wygląda.. A zabawkę tak o, bo stała na stoliku on się bawił a ona ja wzięła on zaczął jęczeć.. Nie chcę szukać dziury we wszystkim ale myślę że ona jest zdyskwalifikowana na dzień dobry.. Fotki opinie ładne, ale spotkanie i dupa.. Jakby wogole nie miała podejścia..
 
Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
Świetnie 🤣
 
Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
Cudowne wieści! 🥰❤️ Ale już duży ten wasz maluszek 😃❤️ Najważniejsze, że wszystko ok i że zdrowe! 🥰
 
Powiem Wam że przykro że niektóre z Was nie mają oparcia u najblizyszych. Moja mama sie bardzo ucieszyla ze znowu zostanie babcia a tata codziennie pyta jak sie czuje.
Ja jestem jedynaczką i zawsze wiedzialam ze będę mieć więcej dzieci niz 1. W sumie to zawsze marzyla mi sie trójka 😊
No właśnie. Nawet nie wiedzialam ze sa takie sytuacje ze babcia się nie cieszy ze bedzie miała wnuka lub wnuczkę. U mnie zarówno mama jak i teściowa popłakały się że szczęścia <3
 
Jesteśmy już po wizycie![emoji8] U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy[emoji7] Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe [emoji16] Ale grunt, ze zdrowe [emoji173] [emoji7] Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek[emoji8]
Super wieści [emoji173]️
 
reklama
No właśnie. Nawet nie wiedzialam ze sa takie sytuacje ze babcia się nie cieszy ze bedzie miała wnuka lub wnuczkę. U mnie zarówno mama jak i teściowa popłakały się że szczęścia <3
Oj są....

Moja teściowa to szczerze mnie nienawidzi (potwierdzone, wypowiedziane do męża) ani razu nie zapytała jak się czuje czy coś. Dla niej ta ciąża nie istnieje. Ale ona jest zapatrzona w siebie egoistką.. Zabrzmi to strasznie ale już nie mogę się doczekać jak Bąbel powie jej, że nie lubi do niej przyjeżdżać, woli drugi dziadków... Fotki będę tej minie strzelać 😂🤷‍♀️
 
Do góry