reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test wszedł pozytywny?

mała9595

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2020
Postów
7 376
Witajcie, chciałam Was zapytać czy któryś z tych testów wyszedł pozytywny? Chciałam sprawdzić czy owulacja (w aplikacji) pokrywa się z tą w rzeczywistości.
Zdjęcia od góry 9dc 10dc 11dc 12dc 13dc
Cykle 26-28dni.
8 dnia cyklu seks bez zabezpieczenia.
 
reklama
Pisałam o tym wcześniej. Najlepiej robić między godz 17 a 20 wtedy jest największy wyrzut hormonu LH. Jeśli robi się testy owulacyjne to powinno się robić codziennie w podobnych godzinach wtedy widać różnicę na testach i kiedy jest pozytywny 😉 od pozytywnego testu owulka wystąpi do 36h
1 raz słyszę o tym że rano wychodzą pozytywne testy. Skoro wieczorem jest wyższe stężenie LH to wieczorem powinny wychodzić pozytywne.
 
reklama
Ja robiłam około 13 i później 19. Pierwszy pozytywny a później nagatywny. Dziwne to, wcześniej w 7 DC też robiłam o 13 i 19 i oba negatywne. Już mi ciężko to pojąć ❤️🤔
 
Ja robiłam około 13 i później 19. Pierwszy pozytywny a później nagatywny. Dziwne to, wcześniej w 7 DC też robiłam o 13 i 19 i oba negatywne. Już mi ciężko to pojąć ❤🤔
Rob o jednej godzinie i dla mnie ta 18 najlepsza 😉 jak długie masz cykle? Może coś się przesunęło zdarzają się owulacje tak wcześnie ale to rzadkość. Próbowałaś z monitoringiem cyklu?
 
Rob o jednej godzinie i dla mnie ta 18 najlepsza 😉 jak długie masz cykle? Może coś się przesunęło zdarzają się owulacje tak wcześnie ale to rzadkość. Próbowałaś z monitoringiem cyklu?
Nie nigdy nie miałam, mam nieregularne cykle. Zawsze wychodziło mi pozytywny około 16 dnia cyklu. Dlatego w tym cyklu nie wiem co myśleć. Jest jakiś dziwny.
 
W tamtym cyklu nie robiłam.testow i była ciąża biochemiczna. Teraz mam całą twarz w pryszczach i jestem przeziębiona, biorę augumentin. I śluzu bardzo dużo. Nie wiem zobaczymy jak to będzie. Dziś mam 15 dzień cyklu.
 
W tamtym cyklu nie robiłam.testow i była ciąża biochemiczna. Teraz mam całą twarz w pryszczach i jestem przeziębiona, biorę augumentin. I śluzu bardzo dużo. Nie wiem zobaczymy jak to będzie. Dziś mam 15 dzień cyklu.

Może być przesunięcie ze względy na przeziębienie kto wie 😉 powtórz jutro test i zobaczysz czy ciemnieje
 
reklama
Do góry