reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Czy wasze maluchy płaczą przy zmianie pieluchy? U nas za każdym razem jest taka histeria ze chyba całe osiedle słyszy 🙈 nieważne czy przed czy po karmieniu. Jakieś magiczne sposoby??

Nawet mi nie mów 🙈🙈🙈🙈🙈 u nas to samo. Nie mamy pomysłu, polożna kazała przemywać pupę ciepłą wodą a nie mokrymi i zimnymi chusteczkami. Ale i tak płacze.
 
Macie pomysły na wzdęcia u maluszka? Nasz je łapczywie, mysle że nałyka się powietrza. A pożniej zasnąc nie moze, nozkami fika i płacze okropnie, uspokaja się jak troszkę jak sie go nosi na pionowo. Najczęściej odbekuje po jedzeniu, ale mimo to męczy go brzuszek i to niezależnie czy kp czy mm.
 
Witam, jestem tu nowa i mam termin na 29 wrzesnia a dziś 27, juz mało zostało albo przedluzy na październik.. Czop wyleciał mi dwa tyg temu i nic tylko czekam i czekam. To moja pierwsza ciąża i z jednej strony chciałabym mieć już poród z głowy i niby jestem głowa-jeśli właściwie można tak na 100% być gotowym, ale drugiej strony niech się stanie jak najpóźniej bo się boje... chcialaloby się już mieć dzidziusia w rękach ale ta droga do tego jest przerażająca.. oby nie było tak zle. Ktos tez na dniach ma swój termin i czeka jak ja? Zazdroszczę tym co maja już to za sobą .. pozdrawiam wszystkich

Nawet się nie obejrzysz, a maluszek bedzie z Wami :) każda z nas się bała porodu, ale na zapas się nie martw, może będziesz mieć lajtowy i szybki ;)
 
Na kiedy masz termin?
Ja też mam na 29 i też pierwszy poród i nie mogę się już doczekać kiedy dzidzia będzie ze mną, choć wiadomo, że też się boję. Gdyby się do 4 października nie urodziła to mam się zgłosić ale lekarz niby przekonany był w piątek że się urodzi wcześniej sama. No co raz większe mam wątpliwości czy tak będzie ale czekam cierpliwie.
 
Do dziewczyn karmiących tylko piersią. Nie boicie się, że wasze dzieciątko je za mało? Ja odciagam pokarm, bo mamy problem z kp i czekam na wizytę u doradcy laktacyjnego, ale mam straszne schizy, że moje dziecko je za mało. Liczę ml wypie przez nią w ciągu dnia. Nie wiem czy dam radę karmić piersią, bo wtedy nie będę wiedzieć ile zjadla i będę się martwić, że jest glodna 🙈🙈
 
Do dziewczyn karmiących tylko piersią. Nie boicie się, że wasze dzieciątko je za mało? Ja odciagam pokarm, bo mamy problem z kp i czekam na wizytę u doradcy laktacyjnego, ale mam straszne schizy, że moje dziecko je za mało. Liczę ml wypie przez nią w ciągu dnia. Nie wiem czy dam radę karmić piersią, bo wtedy nie będę wiedzieć ile zjadla i będę się martwić, że jest glodna [emoji85][emoji85]
Myślę, że jak będziesz się tak nakręcać i zamartwiać, że je za mało to będzie jeszcze większy problem z kp. Jeśli dziecko je przy piersi - słychać jak zasysa i połyka, do tego robi w ciągu dnia siku i kupkę oraz przybiera na wadze to znaczy że wszystko jest ok. :)
 
Niezadowolona jeśli będzie głodne to będzie płakać;) dziecko na pewno da Ci znać ze nie pojadło, to moje czwarte dziecko, wszystkie tylko kp i jakoś nigdy nie martwiłam się ze nie pojada:) jak zje i jest spokojne to znaczy ze zjadło tyle ile trzeba :)

Angelika witaj, życzę Ci żebyś urodziła szybko i bez komplikacji:) już niedługo będziesz tulic maluszka :)
Jak Wasza waga po porodzie? Spadło wszystko? Mi spadło nawet z nawiązką, waga pokazuje 48kg :szok::rofl2:
 
reklama
Niezadowolona jeśli będzie głodne to będzie płakać;) dziecko na pewno da Ci znać ze nie pojadło, to moje czwarte dziecko, wszystkie tylko kp i jakoś nigdy nie martwiłam się ze nie pojada:) jak zje i jest spokojne to znaczy ze zjadło tyle ile trzeba :)

Angelika witaj, życzę Ci żebyś urodziła szybko i bez komplikacji:) już niedługo będziesz tulic maluszka :)
Jak Wasza waga po porodzie? Spadło wszystko? Mi spadło nawet z nawiązką, waga pokazuje 48kg :szok::rofl2:
Ja mam jeszcze 8kg+
 
Do góry