reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Tak jak myślałam, przyszła @, ból okropny nic mi nie pomagało. Noc z soboty na niedziele nieprzespana plus wymioty.... Już mam napady nerwicy przed każdą @ :( nigdy takich boli nie miałam, po roku od odstawienia anty sie zaczely i są po dziś dzień. W październiku idę do ginekologa to juz 5....
 
Ja od dwóch tygodni źle się czuję. Mdłości, osłabienie. Pewnie to wszystko przez przeziębienie, ale wiecie jak to jest. Nie staramy się jeszcze, ale w celibacie też nie żyjemy. [emoji6]
Najbardziej mnie zastanawia jedna rzecz. Jakoś w okolicach owulacji miałam silny ból podbrzusza, promieniowało mi aż do nogi. Jakiś tydzień później to samo. Czy to możliwe że miałam dwie owulacje w odstępie tygodnia? [emoji53]
 
Przykro mi :(
Nerwy to nic dobrego przy staraniach, wiem po sobie też już bylam nerwowa i bardzo płaczliwa :/
Tak jak myślałam, przyszła @, ból okropny nic mi nie pomagało. Noc z soboty na niedziele nieprzespana plus wymioty.... Już mam napady nerwicy przed każdą @ :( nigdy takich boli nie miałam, po roku od odstawienia anty sie zaczely i są po dziś dzień. W październiku idę do ginekologa to juz 5....
 
Podobno mogą zdarzyć się dwie owulacje.
Mnie dziś też coś dopadło, jestem osłabiona w dodatku ból gardła. Dostałam od przyjaciółki *spam* by mnie nie rozłożyło i grzeje się pod kocykiem [emoji17]
Ja od dwóch tygodni źle się czuję. Mdłości, osłabienie. Pewnie to wszystko przez przeziębienie, ale wiecie jak to jest. Nie staramy się jeszcze, ale w celibacie też nie żyjemy. [emoji6]
Najbardziej mnie zastanawia jedna rzecz. Jakoś w okolicach owulacji miałam silny ból podbrzusza, promieniowało mi aż do nogi. Jakiś tydzień później to samo. Czy to możliwe że miałam dwie owulacje w odstępie tygodnia? [emoji53]
 
Mnie od trzech miesięcy co miesiąc łapie przeziebienie zatok.... Teraz taki czas tych zachorowań, córka już 2 tydzień w domu siedzi...
 
reklama
Przykro mi :(
Nerwy to nic dobrego przy staraniach, wiem po sobie też już bylam nerwowa i bardzo płaczliwa :/
Wiem ale tak bardzo się boję tych bóli, raz karetkę musiałam wzywać bo przytomność straciłam, biała byłam jak ściana i ledwo oddech lapalam. Jak się wku#$@e to pójdę po antykoncepcje, walne Focha na cały świat i nie będę chciała żadnego dziecka 😅
 
Do góry