reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały??

reklama
Tak właśnie było w poprzedniej ciąży, podobały nam się te same imiona co teraz, i wybraliśmy imię dla syna Adam, a teraz nie mamy pomysłu na inne
 
Na dniach zostanę mamą i nie mogę zdecydować sie na imię🙈. Bardzo podoba mnie się imie Franek i Szymon nie wiem które wybrać. Co myslicie mamuśki? Jakie wy zdecydowalyscie dac imie swoim pociechą??
Ah te dylematy imieninowe :) też kiedyś chciałam Franka ale faktycznie zrezygnowałam z myślą ..że jest ich teraz masa...i trochę jak z Antosiem, piękne imię ale trochę za dużo :p
 
Franek. Nie przejmowalabym się ilością dzieci o tym imieniu, bo to będzie Wasz Franek...Albo Szymon. Daj te, które Ci serce podpowiada. U mnie też tak argumentowali i przy Ignasiu i przy Antosiu, a mimo to Ignasiow jakoś zawiele ni widu ni słychu, Antkow częściej słyszę ale wcale mi to nie przeszkadza.
 
Franek. Nie przejmowalabym się ilością dzieci o tym imieniu, bo to będzie Wasz Franek...Albo Szymon. Daj te, które Ci serce podpowiada. U mnie też tak argumentowali i przy Ignasiu i przy Antosiu, a mimo to Ignasiow jakoś zawiele ni widu ni słychu, Antkow częściej słyszę ale wcale mi to nie przeszkadza.
Haha oj nam też odradzali Ignasia ale słyszałam że jest na 19 miejscu z 2019 roku najczęściej nadawanych imion:)
 
reklama
Haha oj nam też odradzali Ignasia ale słyszałam że jest na 19 miejscu z 2019 roku najczęściej nadawanych imion:)
Mój jeden to Ignaś, drugi Antoś. Imiona nadal mi się podobają. Chlopaki tez lubią swoje imiona wiec wszyscy zadowoleni😊i mam gdzie ilu śmiga Ignasiow po świecie. Nie wyobrażam sobie, że mają inne imiona. Rodzina próbowała przeforsowac moje typy zwłaszcza babcie ale niestety nie słuchałam ich. To moje dzieci. One miały swoje 5 minut przy wybierania imion dawno temu😜...masz Ignasia mimo wszystko czy przelamalas się i nadała inne imię😉😊
 
Do góry