reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Myślałam o Tobie od kilku dni! Bardzo mi przykro!
Jak się czujesz? Jakie są zalecenia lekarzy?
Dopiero jutro konsultacja Ale lekarz za wiele nie powie tak Naprawdę nikt mi nie powie ile dziecko będzie żyło. Ja się czuje średnio pominę psychikę Ale fizycznie strasznie słabo , czasami z bezsilności i tak ogromnego osłabienia płacze. Psychicznie jest ciężko wiadomo Ale jakoś muszę przeżyć.
 
Dopiero jutro konsultacja Ale lekarz za wiele nie powie tak Naprawdę nikt mi nie powie ile dziecko będzie żyło. Ja się czuje średnio pominę psychikę Ale fizycznie strasznie słabo , czasami z bezsilności i tak ogromnego osłabienia płacze. Psychicznie jest ciężko wiadomo Ale jakoś muszę przeżyć.
Strasznie mi przykro😔
 
Nie wyobrażam sobie nawet co czujesz! Jak chcesz pogadać to pisz! Czy w tej sytuacji masz możliwość terminacji ciąży czy w ogóle nie bierzesz tego pod uwagę? Mamy od jakiegoś czasu prywatny wątek ze starymi staraczkami, jakbyś chciała dołączyć to daj znać.
Dopiero jutro konsultacja Ale lekarz za wiele nie powie tak Naprawdę nikt mi nie powie ile dziecko będzie żyło. Ja się czuje średnio pominę psychikę Ale fizycznie strasznie słabo , czasami z bezsilności i tak ogromnego osłabienia płacze. Psychicznie jest ciężko wiadomo Ale jakoś muszę przeżyć.
 
Dopiero jutro konsultacja Ale lekarz za wiele nie powie tak Naprawdę nikt mi nie powie ile dziecko będzie żyło. Ja się czuje średnio pominę psychikę Ale fizycznie strasznie słabo , czasami z bezsilności i tak ogromnego osłabienia płacze. Psychicznie jest ciężko wiadomo Ale jakoś muszę przeżyć.

Gdybys czegos potrzebowala to pisz. Czasami dobrze sie wygadac. Tule mocno.. [emoji22]
 
Nie wyobrażam sobie nawet co czujesz! Jak chcesz pogadać to pisz! Czy w tej sytuacji masz możliwość terminacji ciąży czy w ogóle nie bierzesz tego pod uwagę? Mamy od jakiegoś czasu prywatny wątek ze starymi staraczkami, jakbyś chciała dołączyć to daj znać.
Koniecznie chce tam być ❤
Tak terminacja jest możliwa Ale ja nie biorę tego pod uwagę chce urodzić dziecko niezależnie od tego jakie jest :( będzie ciężko
 
@Luckylack znam Twoja historie od samego początku, bo czytałam wtedy forum. Strasznie mi przykro, że taka jest diagnoza. Nie ma tu chyba mądrych slow i jedyne co przychodzi mi do głowy to, że jesteś bardzo dzielna kobieta i bardzo odważna jeśli chodzi o decyzję jaka podjęłaś. Jeszcze kiedyś zaświeci nad Twoja głowa słońce. Przytulam
 
reklama
Do góry