reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Też bym chciała 3 ale późno zaczęłam i jeszcze ban po cc i cytologia. Tak to pewnie bym se już zaszła a co :p mój mi powtarza ,, to będzie nasze drugie i ostatnie dziecko". Xd chyba daje mu nasz diabeł popalić. Hahaha jak zmienia jej pieluche to zawsze prawnie hefta 😂😂😂
Ja mam córkę 6 i syna 3 na jeszcze jedno się godzę 😊 w sumie u mnie i u mojego w rodzinie wszędzie jest trójka dzieciaków 😂 nawet ja mam 2 rodzeństwa i mój też 😊

Ale tak czasem jak dadzą popalić to masakra , łeb pęka 😂
 
reklama
Też bym chciała 3 ale późno zaczęłam i jeszcze ban po cc i cytologia. Tak to pewnie bym se już zaszła a co :p mój mi powtarza ,, to będzie nasze drugie i ostatnie dziecko". Xd chyba daje mu nasz diabeł popalić. Hahaha jak zmienia jej pieluche to zawsze prawnie hefta 😂😂😂
Ja też będę się starać o trzecie. Mój w każdej ciąży powtarza, że to już ostatnia ciąża na pewno. A teraz przy projektowaniu domu okazało się, że musi budować wieżowiec, bo może się jeszcze uda więcej. Nigdy nie wiadomo, co ma na myśli. 🤭
 
Ja mam córkę 6 i syna 3 na jeszcze jedno się godzę 😊 w sumie u mnie i u mojego w rodzinie wszędzie jest trójka dzieciaków 😂 nawet ja mam 2 rodzeństwa i mój też 😊

Ale tak czasem jak dadzą popalić to masakra , łeb pęka 😂
Ja i mój jesteśmy jedynakami. 😏 w sumie podejrzewam że przez przygody naszych matek. Oby mnie to ominęło.
 
Ja też będę się starać o trzecie. Mój w każdej ciąży powtarza, że to już ostatnia ciąża na pewno. A teraz przy projektowaniu domu okazało się, że musi budować wieżowiec, bo może się jeszcze uda więcej. Nigdy nie wiadomo, co ma na myśli. 🤭
Xd oni to mogą sobie gadać. Wkładają ochoczo. Jak nie chcą dzieci niech sami se tabsy biorą albo coś xd mój gumki nie lubi.
 
Ja też będę się starać o trzecie.Mój w każdej ciąży powtarza, że to już ostatnia ciąża na pewno. A teraz przy projektowaniu domu okazało się, że musi budować wieżowiec, bo może się jeszcze uda więcej. 🤭

Hahahaha xD
Oby się nam udało 😁✊🏼✊🏼
Ja się o drugie starałam 1.5roku mam nadzieję , że teraz mi szybciej pójdzie 🤭🤭

Ja i mój jesteśmy jedynakami. 😏 w sumie podejrzewam że przez przygody naszych matek. Oby mnie to ominęło.
Ooo to super , że się na drugie decydujecie bo przeważnie jedynak chce też jedno dziecko 😁 znam takie koleżanki 🙂
 
Hahahaha xD
Oby się nam udało 😁✊🏼✊🏼
Ja się o drugie starałam 1.5roku mam nadzieję , że teraz mi szybciej pójdzie 🤭🤭


Ooo to super , że się na drugie decydujecie bo przeważnie jedynak chce też jedno dziecko 😁 znam takie koleżanki 🙂
Ja się opiekowalam 7 kuzynostwa a tak poza tym rodzice wiecznie w pracy to człowiek nie miał do kogo gęby otworzyć, a mój to nie ma wiele do gadania 😂 mój dom, moje samochody i inne zabawki. I jestem Bardzo przekonująca jak coś chcę 😂 terror, szantaż, meczenie buły
 
Ja się opiekowalam 7 kuzynostwa a tak poza tym rodzice wiecznie w pracy to człowiek nie miał do kogo gęby otworzyć, a mój to nie ma wiele do gadania 😂 mój dom, moje samochody i inne zabawki. I jestem Bardzo przekonująca jak coś chcę 😂 terror, szantaż, meczenie buły
Hahaha chyba każda kobieta taki szantaż zna 😂😂
 
reklama
Do góry