reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

ja mam nadzieje,że 28-ego poznam płeć - może młode pokaże i ułatwi mamusi podjęcie decyzji no i mogłabym potroszku ubranka kupować - szczególnie jak będzxie dziewuszka to garderoba do wymiany


Jak bedzie chlopczyk to pewnie juz bedzie widac, gorzej z dziewczynka, to chyba zawsze troche wiecej czasu potrzeba na stu procentowe potwierdzenie.
Fajnie masz, ze przynajmniej masz duzo malych ciuszkow na sam poczatek, reszte sukienek i takich tam innych mozna juz pozniej dokupic, prawda??
 
reklama
kasia - ty się śmiej:-D:-D:-D, aja będzie chłopiec i zamiast Adam bądź Mateusza - mój M. zrobi mi kawał i zarejestruje jako Gerwazy :angry:
 
u mnie w rodzinie był taki przypadek kuzynka urodziła córeczke wybrała dla niej imie ale mąż tak uparł się na Sabinke, że nie było gadania - jej to imie wogóle nie pasowało ale on i tak postawił na swoje bo do papierów podał Sabinke :-) teraz już się przyjeło to imie i bardzo do niej pasuje ale na początku było dziwnie
 
U mnie w rodzinie dziadek uparl sie ze nazwie syna Andrzej Waldemar i tak go zapisal w usc. Babcia byla wsciekla i wolala malego Jacek. Do tej pory zostal Jacek i chyba nawet nie wszyscy wiedza ze to nie jest prawdziwe imie
 
U mnie dziadek poszedł rejestrować ciotkę i pokręcił - zamiast Mirosława Anna dał Mieczysława Anna. Babcia się za głowę złapała i w końcu zmienili na Anna Mieczysława, bo wtedy jakoś trudno było zmienić na Mirosławę. :-D
 
Hej
ja też znam takie przypadki, koleżanki ojciec jak ją rejestrował w usc to był po kilku głębszych i zamiast Magdalena Lidia podał Anna Lidia.
Drugi taki przypadek też był z moją koleżanką, rodzina ustaliła imię dla niej (miało być Monika) a roztargniony tata podał Arleta.
:laugh2: takich przypadków można by wymieniać i wymieniać.

Moją mamę dziadek zarejestrował w usc po 3 miesiącach od urodzenia bo sąsiad go postraszył, że kolegium zapłaci. Mama ma więc 2 daty urodzenia 31.07- faktyczna i 01.10- urzędowa.:happy:
 
reklama
Jak bedzie chlopczyk to pewnie juz bedzie widac, gorzej z dziewczynka, to chyba zawsze troche wiecej czasu potrzeba na stu procentowe potwierdzenie.
Fajnie masz, ze przynajmniej masz duzo malych ciuszkow na sam poczatek, reszte sukienek i takich tam innych mozna juz pozniej dokupic, prawda??

właśnie wiem , że jak będzie chłopak to jest spora szansa że już będe wiedziała u Kubasa dowiedziałam się w 12 tyg a teraz będzie 13 t.c.
z Kubusikiem jakoś czułam, żebędzie synuś a teraz nie mam pojęcia-na początku myślałam, że dziewuszka ale teraz to nie wiem

a co do ubranek fakt mam ich sporo ale gdzie one są to nie mam zielonego pojęcia :eek: gdzieś zakopane w stercie kartonów , worków i innych rupieci - jeżeli nie zdążymy z przeprowadzką do sierpnia to będe musiała kupować nowe bo poprostu ich nie znajde
 
Do góry