reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej, mi na połówkowym znowu lekarka powiedziała że łożysko na tylnej ścianie uchodzące do wewnętrznej strony szyjki. Też się zastanawiam czy to zwiastuje to łożysko przodujące? Lekarka powiedziała żeby się nie przejmować na razie bo łożysko wraz w rozciąganiem macicy się przemieszcza, więc może i u Ciebie zmieni miejsce :)
Wlasnie wrocilam z usg polowkowego. Moj Maluszek zdrowy i rosnie prawidlowo. Wazy juz 350 gram. Martwi mnie tylko lozysko przodujace i krotka szyjka-zobaczymy, co moja ginekolog zadecyduje.
Moj synek bardzo kaprysny-nogi na glowie i do usg 3/4D nie chcial ladnie buzki pokazac.
 
Który tydzień ciąży ?:) Spokojnie, jeszcze zdąży dać popalić swoimi kopniakami !:) My już zakupy dla bobasa zaczęliśmy i co jakiś czas zamawiamy kolejną paczkę. Te małe cuda są zachwycające :D U nas jeszcze wypłata od pracodawcy ale w przyszłym miesiącu już ZUS a też słyszałam że tam mogą być opóźnienia i trochę się tego obawiam.
21+3 😉 też tak właśnie myślę, dlatego póki co się cieszę dobrym samopoczuciem 🙂
Obawiałam się właśnie tego ZUSu, ale z rozmowy telefonicznej wynikało, że wszystko jest ok i nie mają opóźnień - oby, bo z jednej pensji nie wyżyjemy, ledwo na opłaty starczy, a gdzie tu wyprawkę kupować 🙁 ale z tego co słyszałam ZUS się tym nie przejmuje, koleżanka siostry jak była w ciąży, pół roku czekała za pieniędzmi...
 
Hej :)

U nas jak bylo wszystko dobrze tak sie skonczylo. Jestem w szpitalu bo dostalam ataku kolki nerkowej lewej. Okazało się, ze mam widonercze w obu. Daja leki przeciwbólowe, rozkurczowe.. jeśli jeszcze atak mnie złapie to wtedy zabieg i montowanie tych dj... boje sie strasznie. Pomoocy ! Mialyscie tak ? Bol jest naokraglo, lezec na lewym boku nie moge bo boli. Chodze tez boli. Ponoc to nie zagraża dziecku no ale i tak sie boje... :(
 
A jako objaw miałaś też coś innego czy tylko ten ból ? Tzn np rzadsze oddawanie moczu? Ja mam wrażenie od kilku dni że piję i piję a mało co sikam.. po 9 h snu tak samo... jakiś czas temu musiałam w nocy wstawać na siku a teraz rano mało co... i często rano boli mnie w okolicach nerek...
Hej :)

U nas jak bylo wszystko dobrze tak sie skonczylo. Jestem w szpitalu bo dostalam ataku kolki nerkowej lewej. Okazało się, ze mam widonercze w obu. Daja leki przeciwbólowe, rozkurczowe.. jeśli jeszcze atak mnie złapie to wtedy zabieg i montowanie tych dj... boje sie strasznie. Pomoocy ! Mialyscie tak ? Bol jest naokraglo, lezec na lewym boku nie moge bo boli. Chodze tez boli. Ponoc to nie zagraża dziecku no ale i tak sie boje... :(
 
A jako objaw miałaś też coś innego czy tylko ten ból ? Tzn np rzadsze oddawanie moczu? Ja mam wrażenie od kilku dni że piję i piję a mało co sikam.. po 9 h snu tak samo... jakiś czas temu musiałam w nocy wstawać na siku a teraz rano mało co... i często rano boli mnie w okolicach nerek...
To byl tylko okropny bol. Dopiero teraz zauwazam ze oddaje mocz mniej niz pije.
 
Nie martw się, skoro lekarze mówią że nie szkodzi do dzidziusiowi to na pewno tak jest [emoji8] wyleczysz i będzie lepiej :)
Oby bo bardzo sie boje 😔 ponoc do konca ciazy moge odczuwac juz bole bo dopiero po porodzie wodonercze zejdzie. Chyba ze sie pojawi znow atak to wtedy te dj.. a to tez nie jest za przyjemne z tego co wiem. Ooojjj 😪
 
reklama
Hej 🙂
Ja po wizycie u ginekologa, wszystko w porządku, dzidzia ładnie rośnie, ruchów nadal nie czuję, ale się ładnie rusza, lekarka mówiła, że na dniach powinnam poczuć 😊 tak jak przypuszczałam, dostałam skierowanie na badania, w tym obciążenie glukozą, więc za tydzień idę! W sumie będzie to dopiero 23tc., ale skoro dała już skierowanie to znaczy, że można zrobić ciut wcześniej. Któraś z was robiła już obciążenie glukozą?
 
Do góry