reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@LaetitiaAinos - co u Was? Jak Tata?

@Tulcia - spokojnie. Przechodzisz to bezobjawowo i jesteś kilka tygodni do przodu względem mojej ciąży. Ja przechodzę covida z objawami i mam młodsze dziecko i się nie załamuję. Stres tylko szkodzi. Obecnie mam przede wszystkim suchy kaszel - w nocy zdarza się, że duszący; katar; potężne zmęczenie i brak apetytu.

Dlaczego moja córka nie docenia dobrodziejstwa drzemki i drze się zamiast spać... :(
 
A ja mam nadzieję, że przemyślisz na spokojnie decyzję i wrócisz. Każdy może mieć swoje zdanie na dany temat, chociaż fakt tematy typu polityka, covid lub narzucanie jak wychowywać dzieci nie powinno być poruszane na forum. Kochane nie ma co się denerwować, bo musimy być teraz spokojne i każdy ma swoje zdanie i oczywiście może je tu wyrazić a my możemy się zgodzić i nie zgodzić. To jest wszędzie i zawsze tak będzie.


Kochane moje życzę Wam dziś miłego dnia! ❤❤

Ja dziś miałam koszmar również z krwią na papierze,ale myślę, że to przez moje schozowanie, bo za każdym razem oglądam papier po siusiu.. 😔


I kto wizytuje w tym tygidniu ze mną? 🥰🥰
Ja w środę ♥️ już się nie mogę doczekać!
 
Moni i ja też mam dziwne sny tutaj dziewczyny śnią o dzieciah, ja w ogóle! Ja śnie o psach, świniach, a dzisiaj śnili mi się mój kochani niezyjacy Babcia i Dziadek ❤.
Na pewno chcieli dać znać, że nad Wami czuwają 😊❤️ Bardzo mnie wzruszają takie rzeczy i wierzę w to z całego serca, że nasi zmarli krewni opiekują się nami 😊 Dziś czytałam o tych koszmarach ciężarnych. Podobno miewa je aż 60% przyszłych mam. Sis też mi mówiła, że nigdy nie miała tak strasznych koszmarów jak w ciąży 😄
 
@LaetitiaAinos - co u Was? Jak Tata?

@Tulcia - spokojnie. Przechodzisz to bezobjawowo i jesteś kilka tygodni do przodu względem mojej ciąży. Ja przechodzę covida z objawami i mam młodsze dziecko i się nie załamuję. Stres tylko szkodzi. Obecnie mam przede wszystkim suchy kaszel - w nocy zdarza się, że duszący; katar; potężne zmęczenie i brak apetytu.

Dlaczego moja córka nie docenia dobrodziejstwa drzemki i drze się zamiast spać... :(
Doceni jak będzie starsza. Ja właśnie się zawsze śmieje że jak człowiek jest zmęczony to musi najpierw położyć spać kogoś kto wcale nie chce spać 😅 i też pamiętam že karą było jak mama mówiła: myć sié i spać!
Dużo zdrówka kochana
 
reklama
Panika, bo wizyta niedługo 😘 ale spokojnie, po prostu rośniemy w siłę 💪 weź magnez, albo tabliczkę czekolady 🙈 postaraj się zrelaksować. Tak jak mówiłam, mi pomogła ciepła kąpiel. Aż chyba zamówię sobie sole do kąpieli.. Czekoladowa i świąteczna... To ostatnie chwile, na kilka lat, na relaksujące, samotne kąpiele 🙈 Może termofor? 🙂
Właśnie jak to jest z takimi ciepłymi kąpielami? Można? Ja odpuściłam takie kąpiele odkąd wiem o ciąży, jakoś się boje.
 
Do góry