reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Właśnie jak to jest z takimi ciepłymi kąpielami? Można? Ja odpuściłam takie kąpiele odkąd wiem o ciąży, jakoś się boje.
Nie szaleje z temperatura, w razie czego nie zamykam drzwi żeby je popchnąć jakby mi się duszno zrobiło.. A prysznica nie znoszę 🤷🏼‍♀️ wystarczy, że w połogu będę musiała się z nim przeprosić. Teraz za żadne skarby nikt mi nie odbierze tej przyjemności zanurzenia się na w ciepłej wodzie 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja chciałam tylko się pożegnać i życzyć wam wszystkim powodzenia 😉😉😉🤗😊😍
Po wczorajszym dniu nie mam już ochoty tutaj być...widzę, że nie można tu być soba, bo tej, czy tamtej nie odpowiada sposób moich wypowiedzi...uslyszalam tu o pokorze tylko nie wiem w jakiej kwestii miałabym ją wykazywać? 🤔🤔🤔 w kwestii panikowania nad bólem brzucha w ciąży, czy w kwestii moich poglądów, które się nie zmienią? 🤔🤔🤔 @Czarna 36 przeżyłam w życiu bardzo dużo, chociaż Ty uważasz, że jestem taka młoda, że nic o życiu nie wiem...otóż wiem bardzo dużo i śmiem twierdzić, że połowy tego co ja nie przeżyłaś mimo, że jesteś starsza...po wczoraj nie czuję się już tutaj dobrze, miałam kiepską noc i nie chce więcej "powtórki z rozrywki", nie chcę też słuchać tutaj o covidzie, bo mam do niego takie podejście i jak słysze panike odnośnie wirusa i teksty "pewnie mowiłabyś inaczej gdyby to Ciebie lub Twoich bliskich spotkało" to nie powiem co mi się chce zrobić...także jeszcze raz wszystkiego dobrego dziewczyny i miłego dnia 😊😁😉😍🤗
No co Ty 😔 Nie odchodź! Jesteś częścią tej ekipy i jeśli potrzebujesz to odpocznij trochę, odetchnij ale nie opuszczaj nas definitywnie! Jest nas tutaj trochę i to naturalne, że różnimy się od siebie. Jakieś starcia czy nieporozumienia zawsze będą w grupie, jak to w życiu. Mam nadzieję, że mimo wszystko Ty i Lilka zostaniecie z nami 😊❤️
 
Ja właśnie mam chwilę odpoczynku bo od rana robimy porządki w sypialni. Z jednej i drugiej strony łóżka mamy takie regały od podłogi do sufitu z płyt kg. Musimy je zlikwidować z oczywistych powodów 😄 O losie... Ile tam było szpargałów 🙈 No i przeprowadzka książek, które już ciężko poupychać. Jeszcze tyle roboty przed nami 😅
 
Właśnie jak to jest z takimi ciepłymi kąpielami? Można? Ja odpuściłam takie kąpiele odkąd wiem o ciąży, jakoś się boje.
Nie powinno się brać gorących kąpieli ale... Ja kocham leżeć w bardzo cieplej wodzie, do tego pachnący olejek i świeczki 🥰 Prysznica nie znoszę a kąpiel traktuję jak najwyższą formę relaksu 😊
 
Na pewno chcieli dać znać, że nad Wami czuwają 😊❤ Bardzo mnie wzruszają takie rzeczy i wierzę w to z całego serca, że nasi zmarli krewni opiekują się nami 😊 Dziś czytałam o tych koszmarach ciężarnych. Podobno miewa je aż 60% przyszłych mam. Sis też mi mówiła, że nigdy nie miała tak strasznych koszmarów jak w ciąży 😄
Ja cały czas twierdzę,że moja ciąża to sprawka babci 😍 wiedziała ile lat o tym marzę, odeszła 5 sierpnia (w dzień,gdy akurat do niej nie zajrzałam, spóźniłam się 5 minut 🙄 ), cały czas to sobie wyrzucałam, bo z dziadkiem było tak samo, a ze wszystkich wnuków ja byłam z nimi najbardziej związana. Więc po 2 tygodniach od śmierci babci dowiedziałam sie,że jestem w ciąży i pierwsze co pomyślałam to,że tym razem musi się udać, bo ona jednak przy mnie jest 🤍 jak dzidzia będzie dziewczynką to na drugie imię będzie miała Urszula - po babci 😊
 
Chyba przechodzę jakieś wahania nastrojów. Już się przewijał ten temat, ale przypomnijcie mi czy Wy też miałyście bóle podbrzusza tak późno? Jestem dzisiaj 13+6 i od dwóch dni wieczorami mam wrażenie że boli mnie macica i okolice jajników. Raz z jednej, raz z drugiej strony.
Wczoraj, aż się popłakałam. Nie z bólu, ale ze strachu że coś jest pewnie nie tak, że na takim etapie mam bóle 🙄😐
Ja mam 13 tydzień 4 dzień i wczoraj mnie bolał cały dzień dół brzucha ale teraz dzidzia rośnie coraz szybciej więc nie może to być obojętne dla naszego organizmu, póki nie krwawisz i nie zwijasz się z bólu tylko to takie pobolewanie, ciągnięcie to nie martw się 😉 stres pamiętaj bardziej nie służy dziecku 😘 także spokojnie, odpocznij i zrelaksuj się, a jak będzie Cię to bardzo dalej martwić to może skontaktuj się ze swoim lekarzem żebyś była spokojna ☺️ Trzymaj się 😘
 
reklama
Dziewczyny macie też apkę ściągnięta.. Mnie tak denerwuje za każdym razem jak wchodzę muszę wracać od początku.. Nie pokazuje mi się co piszecie i ile jest powiadomien wrrrr dlatego połowy też nie czytam bo nie wiem na której stronie skończyliście.. 😔
 
Do góry