reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

W szpitalu mieli proznociag i go nie użyli [emoji1745] [emoji1751]
Prywatnie to nie jest taka masówka jak w państwowym tutaj jest dosłownie kilka łóżek więc do każdej pacjentki podchodzą indywidualnie o przede wszystkim nie przychodzą do pracy za kare i są całym sercem z rodzącą [emoji6]
Tylko ze to droga impreza i pewnie nie dla kazdego:/niestety
 
reklama
Tak mi lekarz też tak mówił ale jak się zagada z lekarzem to mogą iść na rękę i cc jak ktoś chce tak jak ja 🙂ja uważam że cc to też ciężki kawał chleba, różnie ludzie później do siebie dochodzą, ja miałam to szczęście że ogarnęłam się w kilka dni ,nie ważne jak się rodzi czy siłami natury vzy cc ważne by dziecko było zdrowe i bez żadnych komplikacji 😊
Ja jestem tego samego zdania, ale tak sobie myślę, że jak nie będzie żadnych komplikacji i lekarz powie, że nie widzi żadnych przeciwwskazań żebym mogła urodzić sn to chyba spróbuję 😊 będę miała porównanie przy ewentualnym trzecim dziecku, czy lepsza cesarka, czy poród naturalny 🙈🙈
 
Ja mialam i kopałam ordynatorke z bolu... Ale ja byłam nieświadoma nawet tego co robię:) ja chyba mialam przy moim porodzie wszystko co możliwe 😉 oprócz wypychania lokciem, tyle że mój syn zablokował się w kanale i tylko główkę jego czuli a dalej nie mógł przejść i przy cc doktorka mowila do drugiej ze jest oplatany wokół brzucha kilka razy pępowina
Bosz....normalnie zaczynam się bać tego porodu,wczesniej o tym nie myslalam,ale chyba sie boję 🤯
 
Bosz....normalnie zaczynam się bać tego porodu,wczesniej o tym nie myslalam,ale chyba sie boję 🤯
Nie bój się, każdy poród jest inny, gdyby nie to ze maly zaklinował się byłoby super szybko i bym wspominała go dobrze naprawdę
Nie ma co porownywac porodów, mam koleżance co urodzila 3 dzieci i każdy poród trwał 15min... A chuda i wąskie biodra :)
 
Jak tak czytam to normalnego, czy tez porodu bez komplikacji niw było 😱!

Ja mam wysoki próg bólu, w kwietniu br.zaczelam ronic w domu, skorcze były tak silne, ze krzyczałam z bolu, mialam je nawet co 4-5min, zadzwonilam na IP, pozwolili mi wziąść przeciw bolowe i rano zglosilam sie na IP już z rozwarciem.

Chcialabym rodzic SN, byle tylko ortopeda pozwolił.👍😃
Oj to strasznie przykre a ktory to byl tydzien?
 
reklama
Do góry